Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Туристичні напрямки України

Кожна область України має власний характер і точно знайде, чим вас здивувати. Ми впевнені, що побачити варто кожен її куточок: від урбаністичних муралів у Харкові до містичних лісів Закарпаття. Тим паче, що спланувати вдалу подорож зовсім не важко. Обравши місто, що вас цікавить, ви одразу ознайомитесь з інформацією про нього та про його визначні місця.

Туристичні регіони України

Відчуй свободу, дихай на повні груди, заводь мотор та поринай у незабутні пригоди разом з Discover. Десятки нових міст вже чекають на зустріч з тобою!

На туристичній мапі України розміщені усі пам’ятки, що обов’язково слід побачити у вподобаному вами місті. Лише один клік – і перед вами повна інформація про музей, заповідник чи галерею, їх адресу, режим роботи та інші контактні відомості.

Значний вплив на наше враження про місто складає його інфраструктура. Щоб вашу подорож не зіпсував невдало обраний готель чи ресторан, зайдіть у розділ «де поїсти?» і оберіть серед перевірених місць.

Блукати вулицями незнайомого міста – вельми романтично. Але якщо хочете дійсно його відчути, розкрити всі його секрети, зверніться до наших досвідчених гідів. Вони не просто проведуть екскурсію, а стануть друзями-провідниками.

А головне, прямо тут ви можете спланувати всю поїздку, натиснувши кнопку «додати до подорожі». Ми ж розрахуємо протяжність маршруту та орієнтовний час у дорозі.

З любов’ю до вас та мандрів, Discover.

Цікаві міста України ❤ Вся необхідна інформація на DISCOVER.UA

Заходьте на Discover.ua і читайте про цікаві міста України ▶️ Пам'ятки ✔️Музеї ✔️ Місцеві гіди