Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Жовква

Жовкву справедливо називають «Львовом у мініатюрі». Заснована у 1597 р., вона будувалась за популярною тоді схемою «ідеальних» міст. Раніше міське життя вирувало навколо Ринкової площі, де зберіглось багато архітектурних та історичних пам’яток.

Пам'ятки у місті Жовква

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Фортеці, замки, палаци

Жовківський замок

пл. Вічева, 2, Жовква

Туристична карта міста Жовква

Про місто Жовква

Жовкву справедливо називають «Львовом у мініатюрі». Заснована у 1597 р., вона будувалась за популярною тоді схемою «ідеальних» міст. Раніше міське життя вирувало навколо Ринкової площі, де зберіглось багато архітектурних та історичних пам’яток.

Жовковський замок, який зараз потребує капітальної реставрації, колись був найвеличнішою будівлею міста. Зведений наприкінці 16 ст. цей виразний взірець архітектурного стилю Ренесанс у 17 ст. був перетворений на літню резиденцію короля Яна ІІІ, де бували Петро І та Мазепа.

Церква Пресвятої Трійці закладена у 18 ст. і представляє собою яскраву пам’ятку сакральної архітектури. Вона майже повністю зведена з дерева – камінь використовувався лише для ризниці. З-поміж подібних споруд вона вирізняється барочним іконостасом, прикрашеним позолотою.

Синагога, закладена у 17 ст., входила до оборонної системи міста. Всередині збереглись деякі елементи декору – ліпнина у стилі бароко, надписи із тори та розписи. Будівля сильно постраждала у 1941 р. внаслідок вибуху і після декількох реставрацій до сих пір потребує капітального ремонту. Не менш величним є монастир Різдва Христового, який складається з комплексу монументальних споруд.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Жовква

Богдан Лозинський

Львів, Кам'янка, Колочава, Підгірці, Жовква, Золочів
індивідуальні тури та екскурсії гід

Юлія Корзун

Львів, Кам'янець-Подільський, Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Чернівці, Буковель, Косів, Ужгород, Мукачево, Хуст, Колочава, Трускавець, Жовква, Золочів, Тернопіль, Чортків, Чернівці, Пилипець, Ворохта
гід особистий водій Трансфер Індивідуальні тури Корпоративні заходи екстрім
Весела, активна, ініціативна, шалено люблю мандрувати і пізнавати світ. І в цьому допомагаю іншим - організовую як приватні індивідуальні мандрівки, так і корпоративні.

Галя Лев

Львів, Жовква
гід особистий водій гастро-гід індивідуальні тури та екскурсії трансфер

Євгенія Яворська

Львів, Жовква
індивідуальні тури та екскурсії гастро-гід гід
Львів, це щось не збагненне ... сильний дух, шляхетність, тонкий гумор і бешкетний настрій.

Ірина Баскакова

Жовква
індивідуальні тури та екскурсії велогід гід
Ваш відпочинок для душі - моя робота! Під час екскурсії не буде нудно. Я знайду ключик до кожного серця. Компанійську, позитивну гідесу вам гарантовано!

Анна Ніколаєва

Львів, Трускавець, Дрогобич, Жовква
індивідуальні тури та екскурсії гід гастро-гід

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.