Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Хуст

Туристам місто буде цікаве не тільки історичними пам’ятками та своєю архітектурою, а і чудовою природою, оскільки тут можна помилуватись справді чарівними пейзажами та краєвидами.

Пам'ятки у місті Хуст

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Долина нарцисів

урочище Кіреші, Хуст

Фортеці, замки, палаци

Хустський замок

вул. Замкова, Хуст

Туристична карта міста Хуст

Маршрути у місті Хуст


Локації
16
Км
403.66
В дорозі
7г 50хв
Закарпатська область

Замки Закарпаття

Мандруй Україною
Локації
6
Км
148.57
В дорозі
2г 50хв

Про місто Хуст

Туристам місто буде цікаве не тільки історичними пам’ятками та своєю архітектурою, а і чудовою природою, оскільки тут можна помилуватись справді чарівними пейзажами та краєвидами.

Хуст, що на Закарпатті вперше згадується у 1090 році, коли був зведений Хустський замок. Туристам місто буде цікаве не тільки історичними пам’ятками та своєю архітектурою, а і чудовою природою, оскільки тут можна помилуватись справді чарівними пейзажами та краєвидами.

Найбільш відомою пам’яткою населеного пункту є руїни Хустського замку, котрий раніше був фортифікаційною спорудою. Ця могутня будівля пережила багато набігів і осад, але її падіння було доволі прозаїчним – у 1766 році замок сильно постраждав внаслідок удару блискавки, що спричинило вибух порохового льоху. З тих пір споруда не відновлювалась і зазнала численних руйнувань, але і досі вражає своєю величчю і могутністю.

Урочище Кіреші, що неподалік від Хуста – справжнє природне диво України. Тут на площі близько 170 га розкинулись нарцисові поляни. Ландшафт стає надзвичайно гарним від березня, коли починають квітнути шафран і первоцвіти. У травні розкриваються дикі нарциси і все навкруги стає білосніжним. Примітним є те, що схожі долини є лише в Альпах і на Балканах на висоті близько 2000 м.

Відвідати також варто і «Чеське містечко» - цілий квартал будинків, зведених у стилі шале для військових і службовців впродовж 1920-х років. У Хусті також є власний кольоровий фонтан, краса якого відкривається у вечірню пору.

 

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Хуст

Vitaliy Petrus

Хуст
гід

Юлія Корзун

Львів, Кам'янець-Подільський, Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Чернівці, Буковель, Косів, Ужгород, Мукачево, Хуст, Колочава, Трускавець, Жовква, Золочів, Тернопіль, Чортків, Чернівці, Пилипець, Ворохта
гід особистий водій Трансфер Індивідуальні тури Корпоративні заходи екстрім
Весела, активна, ініціативна, шалено люблю мандрувати і пізнавати світ. І в цьому допомагаю іншим - організовую як приватні індивідуальні мандрівки, так і корпоративні.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.