Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Корець

Корець, що на Рівненщині, входить до Списку історичних міст України. Вперше це населений пункт згадується у письмових джерелах у 1150 році, але тутешні поселення датовані ще пізнім палеолітом. За межами Корця археологи виявили також городища часів Київської Русі.

Пам'ятки у місті Корець

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Церкви, костели, монастирі

Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир

вул. Київська, 59, Корець

Фортеці, замки, палаци

Корецький замок

вул. Князів Корецьких, Корець

Туристична карта міста Корець

Маршрути у місті Корець


Локації
5
Км
402.86
В дорозі
13d 10г 58хв
Рівненська область / Дубно

Подорож Рівненщиною

Олег Костюкевич
Локації
8
Км
359.61
В дорозі
6г 2хв

Про місто Корець

Корець, що на Рівненщині, входить до Списку історичних міст України. Вперше це населений пункт згадується у письмових джерелах у 1150 році, але тутешні поселення датовані ще пізнім палеолітом. За межами Корця археологи виявили також городища часів Київської Русі.

Корець українці любовно іменують «християнською Меккою», адже тут знаходяться цілих 10 величних храмів, а також велика кількість не менш цікавих сакральних пам’яток. Найвідомішим є Свято-Троїцький жіночий монастир, що почав закладатись у 1571 році. Зведення комплексу завершилось лише на початку 20 ст., і саме тоді він набув свого нинішнього вигляду. Монастир виконано в руському архітектурному стилі та бароко.

Будівництво Корецького замку розпочалось у 1386 р., а до нашого часу споруда дійшла в майже повністю зруйнованому стані. Зберіглись лише залишки колишньої величі – невеликі фрагменти оборонних споруд, датовані 15-18 ст. Замок суттєво постраждав у 1832-му р. від пожежі, яка і вплинула на його подальшу долю. Палац відтоді належним чином не реконструювався, а згодом почав повністю руйнуватись. У хорошому стані перебуває відремонтований у 2005-му р. віадук, який веде до фортеці через невеликий рів.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Корець

Богдана Брухлій

Корець
індивідуальні тури та екскурсії перекладач

Олена Дудка

Рівне, Клевань, Дубно, Острог, Корець
гід індивідуальні тури та екскурсії особистий водій гастро-гід
Я закохана в подорожі! Люблю людей, а особливо тих, хто подорожуючи, пізнає світ і себе. Туризм - справа мого життя з 1984 року. Турагент. ФОП 3 група. Член Всеукраїнської аслціації гідів.

Ніла Брухлій

Рівне, Корець
гід гастро-гід
Ініціатор створення Корецького районного історичного музею та автор всіх його експозицій.

Відгуки 1

tata.npn

15.04.2022
Интересный сайт переводчик с польского http://skrivanek.pl/uk/perekladach-z-anhliyskoyi-na-ukrayinsku/ <a href="http://skrivanek.pl/ru/perevodchik-s-polskogo/">перекладач з англійської на українську</a>

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.