Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Вилкове

Вгадайте, що це за місто, де замість вулиць – канали, а транспортом слугують човни, а не маршрутки? Дамо підказку: починається на літеру «В». Думаєте, це Венеція? А от і ні, це місто Вилкове в Одеській області.

Пам'ятки у місті Вилкове

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Дунайський біосферний заповідник

поруч з Вилкове

Туристична карта міста Вилкове

Маршрути у місті Вилкове


Одеська область

Одеська область 2017

Oleksiy Syvak
Локації
8
Км
344.57
В дорозі
6г 18хв

Про місто Вилкове

Вгадайте, що це за місто, де замість вулиць – канали, а транспортом слугують човни, а не маршрутки? Дамо підказку: починається на літеру «В». Думаєте, це Венеція? А от і ні, це місто Вилкове в Одеській області.

Місто було засноване на геть непридатних для життя болотах старообрядцями, що тікали на ці землі від релігійних переслідувань. Свою віру люди зберігають протягом багатьох століть. Храм Різдва Пресвятої Богородиці, що є найбільшою культовою спорудою міста, також належить старообрядцям. Радимо піднятися до дзвіниці, звідки відкривається запаморочливий краєвид на це незвичайне місце.

Неподалік цього казкового міста знаходиться багато цікавих пам’яток. Один з них – пам’ятник «Нульовий кілометр», який символізує початок річки Дунай, що впадає тут у Чорне море. До речі, тільки цю річку вимірюють від дельти до витоку, а не навпаки. Існує повір’я, що людина, яка перестрибне через середину нуля, невдовзі матиме успіх у роботі та навчанні.

Неподалік розташований також Дунайський біосферний заповідник, на території якого мешкають рідкісні та навіть унікальні тварини. Саме тут вченими було відкрито декілька нових видів комах, досі невідомих науці. Дельта Дунаю стала домівкою і для тюленів-монахів, які у Чорному морі майже зникли.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Вилкове

Альона Калетинська

Одеса, Білгород-Дністровський, Шабо, Вилкове
гід перекладач гастро-гід
Закохана в своє місто і свою роботу людина. Географ, краєзнавець - за освітою і екскурсовод - за покликанням.

Анна Журавська

Одеса, Білгород-Дністровський, Шабо, Чорноморськ, Вилкове
гід особистий водій перекладач фотограф організатор весіль фахівець з медичного туризму гастро-гід
Подорожі - це робота, хобі та стиль життя. Ми побачимо найцікавіші і незвичайні місця Одеси, Одеської області та всієї України!

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.