Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Немирів

Немирів - місто та районний центр Немирівського району, засноване в 1506 році. Місто відоме такими видатними історичними пам'ятками як Палац Графині Щербатової та Церква Святої Трійці.

Пам'ятки у місті Немирів

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Соколецкий парк"

Дитячий санаторій "Сокілець", с. Сокілець, Немирівського р-ну

Природні об'єкти

Регіональний ландшафтний парк "Немирівське Побужжя"

Немирівський район, с. Воробіївка, Воробіївська сільська рада

Природні об'єкти

Ландшафтний заказник місцевого значення "Лучанське"

Немирівський р-н, с. Стрільчинці, Стрільчинецька сільрада

Природні об'єкти

Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення Немирівський парк

Немирівський район, м. Немирів, вул. Шевченка ,16, Санаторій «Авангард»

Фортеці, замки, палаци

Палац графині Щербатової

вул. Шевченка, 16, Немирів

Туристична карта міста Немирів

Маршрути у місті Немирів


Київська область / Київ

Маршрут «Мандруй Поділлям!» 5д/4н

Мандруй Україною
Локації
11
Км
787.39
В дорозі
11г 44хв
Вінницька область / Могилів-Подільський

Скельні храми та печери Вінниччини

viktoria.yarem4uk
Локації
8
Км
200.86
В дорозі
3г 39хв
Вінницька область / Немирів

4 палаци

Руслан Басюк
Локації
4
Км
98.92
В дорозі
1г 40хв
Вінницька область / Немирів

Палаци та метеоритний кратер

Viktoriia Zalozna
Локації
4
Км
230.85
В дорозі
4г 14хв

Про місто Немирів

Немирів - місто та районний центр Немирівського району, засноване в 1506 році. Місто відоме такими видатними історичними пам'ятками як Палац Графині Щербатової та Церква Святої Трійці.

Місто Немирів, розташоване у Вінницькій області, засноване у 1506 році. Сама ж місцевість відома з більш давніх часів – тут мешкали трипільці і скіфи. Останні залишили по собі Немирівське городище, яке відноситься до 7 чудес Вінничини і розкинуте на території 100 га.

Найвизначнішою пам’яткою Немирова і візиткою справедливо вважається палац княгині Щербатової, де зараз розташований санаторій «Авангард». Садибі притаманні ті ж риси, що і Софіївському парку на Черкащині – відвідувачам відкриваються чудові панорамні види, величні статуї та каскадні озера. Всередині палацу зберіглась унікальна старовинна ліпнина у бездоганному стані, увагу туристів приковують також мармурові стелі і витончений інтер’єр. Незначною, але цікавою особливістю є вітражне вікно між поверхами, що підкреслює загальний антураж будівлі.

Брацлавський млин – пам’ятка національного значення, що є унікальним зразком промислової архітектури кін. 19 – поч. 20 ст. Будівля виконана у «празькому стилі», з правої сторони знаходиться електростанція, яка до недавнього часу була діючою.

Немирівська чоловіча гімназія стилістично належить до пізнього класицизму, у 1957 р. тут було відкрито літературний музей Марка Вовчка, яка протягом певного часу мешкала у місті.

Детальніше
Сховати

Де зупинитись?

Готелі

Троя

вул.Горького 1-а Немирів

Готелі

Камелот

Немирів, вул. Горького, 4б

Санаторії

Санаторій "Авангард"

вул. Шевченка, 16, Немирів

Гіди у місті Немирів

Kostyantyn Shchigortsov

Вінниця, Немирів, Іллінці, Тульчин, Липовець, Шаргород
індивідуальні тури та екскурсії

Відгуки 3

nataliia.matviienko.v

04.02.2022
Немирів мені одразу сподобався :) Бо, по-перше, тут є красивий Римо-католицький костел прямо в центрі, і це додає місту шляхетності. По-друге, тут є Палац, який теж непогано зберігся – і зовні і всередині. Доглянута територія парку, багато троянд, алея кипарисів (здається так називаються ці вічнозелені стрункі дерева). Вулиці міста чисті. Деякі дерева обсаджені квітами – це напрочуд мило виглядає! Але є і зауваження: рекламні вивіски магазинів на центральній вулиці, різних розмірів і кольорів, дратують око естета. Та після великої порції свіженького хачапурі з крафтовим лимонадом з місцевої грузинської пекарні, ті вивіски не так вже й дратують)))

viktoria.yarem4uk

22.01.2022
Чудове місто для прогулянки вихідного дня: багато сонця, затишні та чепурні вулиці і приємна атмосфера. Недарма тут свого часу був збудований палац графині Щербатової. На місці палацу зараз діє санаторій. І хоч територія довкола поповнилась рядянськими добудовами, головний корпус зберіг свою початкову красу. У спекотну погоду в Немирові можна сходити на місцевий пляж на річці Устя – там зручний вихід до води, довкола ростуть дерева. У фірмовій крамничці «Солодка Жменька» в центрі міста можна поласувати свіжими тортиками та кавою. Дістатись до Немирова з Вінниці можна рейсовим автобусом від супермаркета «Грош» на Немирівському шосе або власною автівкою. А ще неподалік Немирова є Скіфські вали – одне з Семи чудес Вінниччини!

Ганна

26.04.2018
Невелике, але симпатичне містечко! Родзинка його - це палац графині Марії Щербатової, який в радянські часи віддали під санаторій. Але, віддати належне, палац - практично в ідеальному стані. Біля палацу, величезну площу займає розкішний парк. Це місто можна відвідати, мандруючи по Вінничині.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.