Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Кременець

За тисячу років свого існування місто підпорядковувалось різним держав, тож увібрало в себе безліч архітектурних стилів. За красою Кременець нічим не поступається більш популярним туристичним маршрутам.

Пам'ятки у місті Кременець

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Фортеці, замки, палаци

Палац графині Дзембовської

вул. Словацького, 8, Кременець

Фортеці, замки, палаци

Замкова гора в Кременці

м. Кременець, Вул. Козубського, 6

Пам'ятки будівництва і архітектури

Санно-бобслейна траса

Кременець

Туристична карта міста Кременець

Маршрути у місті Кременець


Тернопільська область / Почаїв

Маршрут «Фортифікації Західної України» 3д/2н

Мандруй Україною
Локації
15
Км
305.99
В дорозі
5г 44хв
Тернопільська область

З Тернополя до Івано-Франківська

Maria Kluika
Локації
7
Км
471.62
В дорозі
8г 28хв

Про місто Кременець

За тисячу років свого існування місто підпорядковувалось різним держав, тож увібрало в себе безліч архітектурних стилів. За красою Кременець нічим не поступається більш популярним туристичним маршрутам.

Почнемо з найбільш оригінальної пам’ятки Кременця – Будинків-близнюків. Це двоповерховий житловий будинок з симетричними частинами, що дійсно нагадують сіамських близнюків.

Якщо ви в місті проїздом, обов’язково відвідайте Кременецький замок. Ця оборонна споруда розташована на горі Бона, з якої відкривається мальовнича панорама місцевості. У 1240 році стіни замку витримали річну облогу війська Хана Батия. Зараз від замку залишилася невелика частина стін із бійницями.

В місті розташований один з найстаріших в Україні ботанічних садів. Він є пам’яткою садово-паркового мистецтва, тут є безліч затишних куточків для романтичних прогулянок.

Найвищою та однією з найкрасивіших споруд Кременця є Костел оо. Єзуїтів, зведений 1743 року. Вишукана архітектура та пишність деталей фасаду роблять його схожим на палац.

Є в Кременці і трохи моторошна історична пам’ятка – Козацьке кладовище. Згідно з історичними джерелами, тут поховані козаки, що билися з Максимом Кривоносом за Кременецький замок.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Кременець

Тетяна Семесюк

Луцьк, Володимир-Волинський, Клевань, Дубно, Острог, Тернопіль, Кременець, Збараж
гід індивідуальні тури та екскурсії корпоративні заходи трансфер
Подорожі та екскурсії - це стиль мого життя! Приєднуйтесь!

Відгуки 2

Сергій

13.10.2021
Кременець знаходиться в оточенні гір. Найбільш приваблює всіх Замкова гора з руїнами середньовічної фортеці. Якщо підніметеся на вершину, вам відкриється мальовнича панорама міста: бароковий Єзуїтський колегіум, комплекс жіночого православного Богоявленського монастиря, дерев'яна церква Воздвиження Чесного Хреста, костел Святого Станіслава ... На околиці Кременця розташований монастир Святої Анни з цілющим джерелом.

Ольга

09.03.2020
Пропоную свої послуги гіда-екскурсовода у місті Кременці, Почаєві, Збаражі, Вишнівці, Підкамені, Підгірцях, Олеську та околицях. Замки та природні пам`ятки Тернопільщини. Волинь -- Берестечко, Дубно, Тараканів, Олика, Клевань. Туристи поринуть у таємничий світ давніх шляхетських садиб, сакральний простір монастирів та храмів, а також побачать дива природи Кременецьких гір. Контакти 0969829522 Ольга

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.