Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Пархомівка

Пархомівка – невеличке село Харківської області, засноване у 1688 році. Протягнуте вздовж річки Котельва, воно пропонує туристам поринути в глибини історії, ознайомившись із цікавими пам’ятками архітектури.

Про місто Пархомівка

Пархомівка – невеличке село Харківської області, засноване у 1688 році. Протягнуте вздовж річки Котельва, воно пропонує туристам поринути в глибини історії, ознайомившись із цікавими пам’ятками архітектури.

Пархомівська садиба – колишній маєток графа Подгоричани, зведений у 18 ст.. Вишукана будівля у флорентійському стилі приваблює відвідувачів своє красою, яка зберіглась і донині, незважаючи на революцію 1917 р. і радянські часи. Зараз тут розташована експозиція історико-художнього музею, зібрана силами звичайного сільського вчителя Афанасія Лунева.

Фонд історико-художнього музею вражає, адже саме тут зберігаються цілих 4 картини Пікассо, однією з яких є його відомий малюнок «Голуб миру» - символ антивоєнного руху. Також в залах закладу виставлені роботи Левітана, Айвазовського, Шишкіна, Шевченка, Реріха, Ван Дейка та інших славнозвісних митців.

Відома Пархомівка і тим, що саме тут знаходиться будинок, де провів свої підліткові роки Каземир Малевич. Побувати також варто і в церкві Покрову Пресвятої Богородиці, де після освячення у 1808 р. зберігалось Євангеліє, вивезене Іваном Штепою із Запоріжжя. Зведена споруда на місці старої дерев’яної на кошти графа Подгоричани.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Пархомівка

Вікторія Склярова

Харків, Ізюм, Пархомівка, Чугуїв
корпоративні заходи гід індивідуальні тури та екскурсії перекладач фотограф трансфер
Моя робота найкраща у світі! Мандруючи, пізнаємо самих себе - свою неповторність, унікальність. Плануємо маршрути спільно з Вами! Замовчувані та невідомі сторінки; історії, Мандруймо Україною!

Інна Юдович

Харків, Тростянець, Святогiрськ, Охтирка, Пархомівка
гід шопінг-консультант
Харків — моє рідне місто. Проводжу екскурсії з 2004 року.

Марина Гершензон

Харків, Тростянець, Святогiрськ, Пархомівка
гід гастро-гід шопінг-консультант особистий водій
Закінчила Харківську державну академію культури, спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Лариса Задорожна

Біла Церква, Пархомівка
індивідуальні тури та екскурсії гід
Організовую цікавезні авторські екскурсії Київщиною, історічним містом Біла Церква та романтичним дендропарком "Олександрія".

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.