Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Берестечко

Місто Берестечко розташоване на території Волинської області у Горохівському районі і може запропонувати туристу надзвичайно цікавий відпочинок.

Про місто Берестечко

Місто Берестечко розташоване на території Волинської області у Горохівському районі і може запропонувати туристу надзвичайно цікавий відпочинок.

Місто Берестечко розташоване на території Волинської області у Горохівському районі і може запропонувати туристу надзвичайно цікавий відпочинок. Тут сподобається не тільки любителям церковної архітектури, а і шукачам пригод, які бажають відвідати історичні місця визначних битв.

Історія Берестечка сягає своїми коренями ще у бронзовий вік, коли на тутешній території почали з’являтись перші поселення. Запам’яталось місто також і Берестецькою битвою, в честь перемоги в якій поляки збудували одну із визначних пам’яток – Свято-Троїцький костел, що і досі вражає своєю величністю кожного відвідувача.

Свято-Троїцький собор, зведений у 20 ст., пережив на своєму віку чимало – за радянської влади його використовували, як склад, і лише наприкінці 90-х років почалась реконструкція будівлі. Ця церква – одна із найбільших в Україні, а до її складу входять Основний та Підземний храми.

Цікавою пам’яткою слід також назвати «Мурований стовп», який знаходиться на місці колишньої могили О. Пронського, власника Берестечка. Із поколінь в покоління передається легенда, згідно якої труна князя, що висіла у склепі, була не простою, а срібною, наповненою дорогоцінним камінням та іншими коштовностями.

Детальніше
Сховати

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.