Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Пам'ятки у місті Коростишів

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Коростишівський каньйон

поблизу Коростишева

Природні об'єкти

Кар'єр "Високий камінь"

с. Новогородецьке, Коростишівський р-н

Церкви, костели, монастирі

Костел Різдва Пресвятої Діви Марії

Коростишів, вул. Дарбіняна

Туристична карта міста Коростишів

Маршрути у місті Коростишів


Київська область / Коростишів

Коростишівські каньйони

Діана Шамрай
Локації
6
Км
85.54
В дорозі
1г 23хв

Про місто Коростишів

Перші згадки про Коростишів датуються 1495-м роком – саме з того часу невелике поселення почало поступово перетворюватися у важливу адміністративну одиницю з багатою культурою і великою кількістю цікавих історичних подій. Одна з найважливіших серед них – період керування містом Густавом Олізаром, в честь якого навіть зведено пам’ятник в межах міста.

Така любов до цієї історичної особи цілком очевидна – саме його рід збудував тут костел, спершу з дерева, а потім і з каменю, а нащадок заснував школу та лікарню, які існують і по цей день. Ще одна цікава історична споруда – колишня поштова станція, наразі переобладнана під будівлю автовокзалу. Зведений маєток Олізарів до наших часів не зберігся, але всі жителі добре знають, де він колись знаходився. Місто також славиться своїм гідрологічним заповідником «Галове болото».

Славиться Коростишів також своєю промисловістю – тут знаходиться один з найбільших в Україні кар’єрів по видобуванню граніту, який відрізняється великою кількістю варіантів свого кольору. Завдяки цьому в місті можна побачити різноманітні твори скульптурного мистецтва. Варто прогуляємося по парку скульптур, створених Віталієм Рожиком в стилі романтичного інтуїтивного реалізму. А подарунком для туриста буде бірюза мальовничих озер в гранітних чашах Коростишівських кар'єрів і живе повітря, напоєне сосновою хвоєю і сонцем.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Коростишів

Діана Шамрай

Київ, Умань, Канів, Вінниця, Біла Церква, Полтава, Житомир, Коростень, Коростишів, Богуслав, Кременчук
гід індивідуальні тури та екскурсії перекладач гастро-гід
Я проводжу екскурсії по Києву, місту, який мені хочеться показувати своїм туристам, розділяючи з ними радість і захоплення ним. Також із задоволенням проїдуся з туристами Україно.ю, добре знаю майже кожен її куточок.

Аліна Козирева

Київ, Умань, Канів, Батурин, Біла Церква, Переяслав, Житомир, Жашків, Коростишів
гід корпоративні заходи трансфер фотограф шопінг-консультант
Кажуть, що мандри - то запрошення на вальс від Бога. Тож повальсуємо разом?

Ольга Мілінчук

Житомир, Коростень, Коростишів
індивідуальні тури та екскурсії гід гастро-гід
Я - житомирянка і Житомир - моя любов.

Відгуки 4

kievsnowman

04.11.2021
Коростышев у всех, скорее всего, ассоциируется с гранитными карьерами и бирюзовой водой. Это и правда так, но я бы посоветовала посетить и сам городок. Пройдитесь аллеями парка, которые украшают гранитные скульптуры, насладитесь прекрасными видами речки Тетерев с ее скалистыми берегами, отыщите место, где когда-то находилось имение Олизарова и, конечно же, не забудьте про костел Рождества Богородицы.

zosia yasnaya

08.10.2021
Парк Коростышеве очень даже живописный. У входа у колонны стоят - все, что осталось от когда-то роскошного дворца и бывшая купальня. Озера там есть, зелено очень. А недавно еще и чудернацкий парк появился - со всякими странными фигурами. Понравился памятник Нептуну в воде - плавает туда-сюда...Прикольно. Интересные локации для фото есть.

Галіна

08.10.2021
Коростишів відмінна ідея для вікенду. Всього 100 км від Києва і ви в дивовижному старовинному місті, що стоїть на гранітному каньйоні. Майже в кожному дворі можна побачити купи каміння, з якого виготовляють пам'ятники, огорожі, сходи, доріжки .... Навіть бордюри і таблички на дверях установ зроблені в цьому місті з граніту. Головна визначна пам'ятка Коростишева - костел Різдва Пресвятої Діви Марії, побудований в 1779 р. в стилі бароко. Був колись і палац князів Олізарів, але від нього залишилося тільки чотири колони. Зате зберігся парк, який колись називали «другою Софіївкою». Прекрасне місце для прогулянок.

dkflbckfd123765

08.10.2019
супер!

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.