Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Чорноморськ

Головним героєм міста з такою назвою, звичайно, є Чорне море. Сюди приїжджають задля спокійного пляжного відпочинку.

Про місто Чорноморськ

Головним героєм міста з такою назвою, звичайно, є Чорне море. Сюди приїжджають задля спокійного пляжного відпочинку.

Не зважаючи на наявність у місті величезного морського порту, море і пляжі тут дуже чисті. Більше того, міський пляж було відзначено Блакитним прапором – екологічним сертифікатом, що підтверджує відповідність узбережжя суворим міжнародним стандартам. Для відпочиваючих тут доступні всі класичні розваги, від «бананів» до пляжного футболу.

Чорноморськ не має аж так багато архітектурних шедеврів, як Одеса, однак і в цьому невеликому місті можна знайти цікаві об’єкти. Містяни дуже люблять фонтан у виді Русалочки, каскад водоспадів на вул. Праці і напрочуд красивий Приморський парк. До нього веде так звана «міні-копія» Потьомкінських сходів. Подолавши цю перешкоду, вам відкриється білосніжна колонада, затишні алеї та гарні скульптури.

Для тих, хто полюбляє більш активний відпочинок, на території Приморського парку відкрили екстрим-зону, де можна покататися на роликах і скейті, підкорити альпійську стінку чи подолати вібруючі мости.

А ще не так давно в місто переїхав знаменитий музичний фестиваль «Джаз Коктебель». Музика і море – чи можна уявити кращий тандем?

Детальніше
Сховати

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.