Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Золочів

Золочів, як і більшість міст у Львівській області, може запропонувати туристу справжню подорож у минуле, адже тут майже на кожному кроці зустрічаються історичні споруди та інші древні пам’ятки.

Про місто Золочів

Золочів, як і більшість міст у Львівській області, може запропонувати туристу справжню подорож у минуле, адже тут майже на кожному кроці зустрічаються історичні споруди та інші древні пам’ятки.

Золочівський замок чудово зберігся до наших часів. Будівництво споруди розпочалось у 1599 р. – тоді вона використовувалась для оборони, захищаючи від нападів татар і турків. Внутрішній двір фортеці був схожий на справжній райський куточок. Зараз завдяки праці майстрів ландшафтного дизайну можна милуватись таким же садом, яким він був за часів Якуба Собеського – затишні алеї і газони у поєднанні з безліччю скульптур і фонтанів створюють насправді дивовижне враження.

Однією з найдавніших споруд не тільки Золочева, а й Західної України взагалі є Боярський двір, закладений у 15 ст. Починаючи з 1630 р. тут був розміщений притулок для бідних та обездолених, а зараз пам’ятка повністю реставрується.

Миколаївська церква використовувалась не тільки для богослужінь, а і для захисту місцевого населення, оскільки входила до числа фортифікаційних споруд. Спочатку храм був дерев’яним (точна дата його зведення невідома), а перша згадка про кам’яну Миколаївську церкву припадає на 1627 р.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Золочів

Богдан Лозинський

Львів, Кам'янка, Колочава, Підгірці, Жовква, Золочів
індивідуальні тури та екскурсії гід

Юлія Корзун

Львів, Кам'янець-Подільський, Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Чернівці, Буковель, Косів, Ужгород, Мукачево, Хуст, Колочава, Трускавець, Жовква, Золочів, Тернопіль, Чортків, Чернівці, Пилипець, Ворохта
гід особистий водій Трансфер Індивідуальні тури Корпоративні заходи екстрім
Весела, активна, ініціативна, шалено люблю мандрувати і пізнавати світ. І в цьому допомагаю іншим - організовую як приватні індивідуальні мандрівки, так і корпоративні.

Відгуки 1

Галіна

12.10.2021
Золочівський замок зберігся практично в первозданному вигляді, побудований в першій половині XVII століття. Був королівською резиденцією Якуба Собеського. В палаці була власна каналізація - розкіш і велика рідкість на ті часи. У Версалі, наприклад, було два туалети, а в Золочеві - цілих шість! А для своєї дружини Марії Казиміри де Лагранж король звів поряд з замком Китайський палац - єдиний в Україні.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.