Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Сатанів

Це давнє селище має колоритну і трохи моторошну назву, але вона, кажуть дослідники, до потойбічної сили не має жодного відношення. Саме ж поселення доволі мальовниче, тут збереглося досить багато історичних пам’яток.

Пам'ятки у місті Сатанів

  

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Церкви, костели, монастирі

Сатанівська синагога

Сатанів

Церкви, костели, монастирі

Сатанівський єврейський цвинтар

Сатанів

Церкви, костели, монастирі

Сатанівський монастир

с. Сатанівська Слобідка

Фортеці, замки, палаци

Сатанівський замок

смт Сатанів, вул. Леніна

Фортеці, замки, палаци

Міська брама в Сатанові

Сатанів

Туристична карта міста Сатанів

Маршрути у місті Сатанів


Локації
12
Км
563.82
В дорозі
10г 51хв
Локації
8
Км
381.10
В дорозі
7г 46хв

Про місто Сатанів

Це давнє селище має колоритну і трохи моторошну назву, але вона, кажуть дослідники, до потойбічної сили не має жодного відношення. Саме ж поселення доволі мальовниче, тут збереглося досить багато історичних пам’яток.

Починати знайомство з Сатановом варто з «парадного в’їзду», тобто міської брами. Вони були зведені ще у XV столітті і збереглись до наших днів у досить гарному стані. Після втрати свого оборонного значення брама слугувала прикордонною заставою, складом і навіть стайнею.

Як і браму, задля оборони селища у 1431 році звели Сатанівський замок. І хоча місцевість дуже страждала від набігів татар, замок щоразу відновлювали, і він частково зберігся до наших днів. Понад 100 років частина будівлі використовувалася для потреб цукрового заводу, тож руїни замку є чудернацьким поєднанням середньовічної фортеці і промислового об’єкту.

Але все ж таки у Сатанові є і моторошна пам’ятка – єврейський цвинтар. Колись у селищі була найбільша на Поділлі община цього народу. Цей цвинтар називають музеєм під відкритим небом, бо кожен з надгробків є своєрідним витвором мистецтва. Загадкові візерунки, що їх прикрашають, можна роздивлятись годинами, причому всі вони мають певне значення і не є випадковими.

Детальніше
Сховати

  

Тури у місті Сатанів

Гіди у місті Сатанів

Андрій Швачко

Київ, Вінниця, Батурин, Кам'янець-Подільський, Коростень, Дубно, Сатанів
індивідуальні тури та екскурсії гід фотограф корпоративні заходи

Дмитро Полюхович

Сатанів
індивідуальні тури та екскурсії

Андрій Павловський

Кам'янець-Подільський, Сатанів, Чернівці, Хотин
індивідуальні тури та екскурсії гід екстрім трансфер

Відгуки 2

mandryaky

14.11.2021
Будете на Хмельниччині, то не оминіть увагою невеличке містечко Сатанів. Колись воно було одним з найбільших та найбагатших в регіоні, а тому і не диво, що тут збереглося багато цікавих та історичних об'єктів. По-перше – це руїни замку, зі стін якого відкривається гарний краєвид на річку Збруч. Непогано збереглася і міська брама та водяні млини неподалік від неї. А ще обов’язково подивіться на будівлю синагоги та відвідайте старе єврейське кладовище.

kievsnowman

14.11.2021
Больше всего меня в Сатанове поразило древнее еврейское кладбище, захоронения тут датируются XVІ-ХІХ веком. Советую обязательно выделить хотя бы час времени, что бы осмотреть надгробные плиты, это настоящие шедевры. Еврейская религия запрещает изображать людей, поэтому на плитах вырублены разные орнаменты и животные. Но каждое изображение сделано не просто так, оно несет в себе определённое значение. Интересно, правда, же?

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.