Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Хмельницький

Місто Богдана вражає скоріше своїм затишком, аніж старовинною архітектурою чи відомими пам’ятками. Але якщо бути неупередженим, поїздка сюди залишить приємні враження і теплі спогади.

Пам'ятки у місті Хмельницький

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Парк імені Михайла Чекмана

вул. Паркова, 1, Хмельницький

Пам'ятки будівництва і архітектури

Особняк на Грушевського, 95 у Хмельницькому

вул. Грушевського, 95, Хмельницький

Туристична карта міста Хмельницький

Маршрути у місті Хмельницький


Локації
12
Км
563.82
В дорозі
10г 51хв

Про місто Хмельницький

Місто Богдана вражає скоріше своїм затишком, аніж старовинною архітектурою чи відомими пам’ятками. Але якщо бути неупередженим, поїздка сюди залишить приємні враження і теплі спогади.

Свою теперішню назву місто отримало лише 1954 року, а до того близько 500 років звалося Проскурів. Основна частина архітектури міста з’явилася одночасно з новим ім’ям: старовинні будівлі не вціліли під час воєнних дій. Площа Незалежності, головна у місті, також сформувалася у радянський час, однак вигляд має дуже привабливий. Її окрасою є цікавий монумент «Віра, Надія і Любов».

Щоб насолодитися мальовничою природою Хмельниччини, завітайте у міський парк ім. Михайла Чекмана, що розташований на березі Бузького водосховища. Його родзинка – дивовижні скульптури з металобрухту. До речі, у місті багато гарних пам’ятників, які варто побачити. Наприклад, на Алеї української духовності встановлено скульптури видатних письменників. А от пам’ятників самому Богдану Хмельницькому у місті аж чотири!

У Хмельницькому можна знайти розваги, унікальні не тільки для України, але й всієї Європи. Мова йде про стаціонарний моно-театр «КУТ», тобто театр одного актора. Цей жанр вважається одним з найскладніших і геть не схожий на класичні постановки.

Детальніше
Сховати

Відгуки 1

Ганна

26.04.2018
Так, в Хмельницький їдуть, в основному, за недорогими речами на ринок, відомий на всю Україну. Але якщо знайти час і погуляти по місту - можна побачити красиві і сучасні будівлі банків, офісів, що здатні похитнути цю радянську містобудівну гегемонію. У Хмельницькому є багато пам'ятників. Мені сподобалися кінний монумент Б. Хмельницькому і дуже ефектний пам'ятник воїнам, загиблим в Афганістані та інших локальних війнах.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.