Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Богуслав

На відстані всього лише 123 км від Києва ви опинитесь у мальовничому місті Богуслав. Воно розташоване на гранітних пагорбах біля річки Рось і поєднує в собі дух минулого і сьогодення.

Пам'ятки у місті Богуслав

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Богуславське гранітне оголення

вул. Корсунська, 48, Богуслав

Церкви, костели, монастирі

Свято-Троїцька церква (Богуслав)

вул. Карла Маркса, 6, Богуслав

Церкви, костели, монастирі

Свято-Миколаївський монастир у Богуславі

Богуслав, вул. Озерна, 35

Пам'ятки будівництва і архітектури

Будинок Покраса (Міськрада) у Богуславі

Богуслав, вул. Шевченко, 40

Туристична карта міста Богуслав

Маршрути у місті Богуслав


Локації
6
Км
30.36
В дорозі
0г 42хв
Локації
9
Км
144.78
В дорозі
2г 35хв

Про місто Богуслав

На відстані всього лише 123 км від Києва ви опинитесь у мальовничому місті Богуслав. Воно розташоване на гранітних пагорбах біля річки Рось і поєднує в собі дух минулого і сьогодення.

Заснований у 1032 р. Ярославом Мудрим Богуслав зумів зберегли свою історичну аутентичність – прогулюючись вулицями, туристи можуть побачити цікаві споруди, збудовані понад 300 років тому. Однією з них є будинок купця Покраса, датований ще 1887 р. На той час він був найімпозантнішим у місті, адже виділявся своїм незвичним декором, що зберігся і до нашого часу.

Найбільш відомою природною пам’яткою є оголення граніту, яке утворює живописний кар’єр. За словами вчених, вік виступів породи складає близько 2 млрд. років. В цьому місці надзвичайно чиста вода, а серед порогів на річці природним шляхом утворилася купальня. Кам’яниця – древня будівля Богуслава, яка зведена ще у 18 ст. Колись тут була облаштована релігійна школа для євреїв, зараз же всередині відкритий музей народних промислів.

Унікальний музей-садиба, присвячений Марко Вовчок, повністю відтворює побут тих часів, коли в будинку мешкала письменниця. Фонд представлений особистими речами, записами та іншими цікавими експонатами, які знайомлять с життям і творчістю Марка Вовчка.

Детальніше
Сховати

Де зупинитись?

Садиби

Еко-садиба «Хохітва»

вул. Лісова, 17, с. Хохітва, Богуслав

Садиби

Гостьовий будинок "Диво"

вул. Нечуй-Левицького, 17, Богуслав

Готелі

Туристико-оздоровчий комплекс «Гончарі»

вул. Ланок, 45, Дибинці

Гіди у місті Богуслав

Діана Шамрай

Київ, Умань, Канів, Вінниця, Біла Церква, Коростишів, Богуслав, Кременчук
гід індивідуальні тури та екскурсії перекладач гастро-гід
Я проводжу екскурсії по Києву, місту, який мені хочеться показувати своїм туристам, розділяючи з ними радість і захоплення ним. Також із задоволенням проїдуся з туристами Україно.ю, добре знаю майже кожен її куточок.

Антонина Король

Київ, Умань, Вінниця, Батурин, Біла Церква, Житомир, Коростень, Тальне, Ужгород, Мукачево, Богуслав, Чортків, Ніжин
індивідуальні тури та екскурсії фотограф

Костянтин Коваль

Київ, Переяслав, Богуслав, Вишгород
гід індивідуальні тури та екскурсії трансфер
Подорожувати і пізнавати світ закладено у всіх нас від народження. Запрошую Вас у подорож до Києва та історико-культурних центрів України.

Відгуки 2

Сергій

13.10.2021
У Богуславі є унікальний пам'ятник природи, якому понад 2 млрд років - гранітне оголення. Скелі з червоного і сірого граніту, висотою 10-12 метрів формують каньйон довжиною півтора кілометра. Тут же можна побачити мальовничі річкові пороги, серед яких є поглиблення, так звана «Яма». У ній можна купатися. Часто гранітне оголення в Богуславі називають місцем сили, адже приїхав сюди, люди заряджаються позитивною енергією.

Ганна

26.04.2018
В Богуславі є унікальний краєзнавчий музей, музей художника Сошенка, друга і вчителя нашого Кобзаря, пам'ятник Марусі Богуславці. Перебуваючи у турецького паші в неволі, вона відкрила темницю і випустила на волю 700 козаків. На мою думку, найбільш тут вражають легенди і природа: річка Рось з її кам'яними валунами, плато з виходами червоного граніту на поверхню, водоспади і каньйони.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.