Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Скадовськ

Скадовськ в першу чергу приваблює туристів морським узбережжям. І це не дивно, адже 2012 року місто отримало статус курорту державного значення.

Пам'ятки у місті Скадовськ

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Джарилгацький маяк

острів Джарилгач

Туристична карта міста Скадовськ

Про місто Скадовськ

Скадовськ в першу чергу приваблює туристів морським узбережжям. І це не дивно, адже 2012 року місто отримало статус курорту державного значення.

Скадовськ вважається чудовим місцем для відпочинку з дітьми: море тут досить мілке, вода прогрівається до 30 градусів у розпал літньої спеки. А ще через велику кількість водоростей повітря тут насичене йодом, якого так бракує мешканцям міст.

З міста на теплоході можна дістатися острова Джарилгач, що називають ледь не українськими Мальдівами. Тут можна не тільки поплавати і в затоці, і в Чорному морі, а й познайомитись з дикою природою. Чи на єдиними великими спорудами на острові є два маяки. Вважається, що один з них виготовлено за проектом самого Гюстава Ейфеля.
Родзинкою острова є нудистський пляж. Чистота місцевості та відсутність цивілізації приваблюють охочих побути ближче до природи.

Окрім традиційних курортних розваг, таких як гірки та атракціони, в Скадовську на туристів чекає дельфінарій «Акварель». Тут можна не тільки насолодитись чудовою виставою, але й поплавати з дельфінами, в тому числі на сеансі дельфінотерапії. Також на території закладу знаходиться виставка акваріумних риб та інших жителів моря.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Скадовськ

Олексій Білецький

Херсон, Скадовськ
гастро-гід гід індивідуальні тури та екскурсії корпоративні заходи

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.