Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Могилів-Подільський

Могилів-Подільський - місто обласного значення і центр Могилів-Подільського району. Місто було засновано у 1595 році, а за історичними даними, перші поселенці з'явились у період 150-40 тисяч років до н.е.

Пам'ятки у місті Могилів-Подільський

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Гідрологічна пам'ятка природи місцевого значення "Джерела Серебрія"

Могилів-Подільський район, с.Серебрія

Природні об'єкти

Ботанічний заказник місцевого значення "Лядівський"

24024, Могилів-Подільський район, с. Яришів

Природні об'єкти

Геологічна пам'ятка природи місцевого значення "Нагорянські печери"

Могилів-Подільський р-н. Козлівська сільська рада, с. Нагоряни

Церкви, костели, монастирі

Церква Св. Олександра Невського

Проспект Незалежності, 106 м. Могилів-Подільський

Церкви, костели, монастирі

Лядовський Усікновенський скельний чоловічий монастир

с. Лядово, Могилів-Подільский район, 24024

Церкви, костели, монастирі

Георгіївська церква

Вул. Грецька, 8, м. Могилів-Подільський

Фортеці, замки, палаци

Палац М.Чацького

с. Серебринці, Могилів-Подільський район, Вінницька область, 24014

Пам'ятки будівництва і архітектури

Будинок народної творчості

вул. Вірменська, 17/17, м. Могилів-Подільський

Туристична карта міста Могилів-Подільський

Маршрути у місті Могилів-Подільський


Вінницька область / Могилів-Подільський

Скельні храми та печери Вінниччини

viktoria.yarem4uk
Локації
8
Км
200.86
В дорозі
3г 39хв
Вінницька область / Могилів-Подільський

Подорож Могилів-Подільським районом

Vasyl Golovchenko
Локації
5
Км
37.57
В дорозі
0г 54хв

Про місто Могилів-Подільський

Могилів-Подільський - місто обласного значення і центр Могилів-Подільського району. Місто було засновано у 1595 році, а за історичними даними, перші поселенці з'явились у період 150-40 тисяч років до н.е.

Могилів-Подільський – унікальне місто по всім можливим параметрам. З однієї сторони, це важливий адміністративний центр на Вінниччині, а з іншої – прикордонна зона з Молдовою, адже КПП знаходяться практично в центрі міста біля базарної площі. В чомусь воно схоже на фенікса, правда не через те, що постійно горить, а радше навпаки – регулярно тоне у водах річки Дністер. Незважаючи на це, жителі підготовлені до таких ситуацій і завжди оперативно відновлюють низинні частини Могильова після чергового затоплення.

Через незвичний рельєф і  саме місто виглядає дуже колоритно – круті серпантинові спуски в центр міста дуже ефектно міняються підйомами і, якщо знайти правильний оглядовий майданчик, то все місто буде видно як на долоні. Архітектура тут надзвичайно цікава, адже знову ж таки грає на контрастах – старовинні споруди чергуються зі звичайними цегляними і панельними будинками, створюючи дуже незвичне відчуття розмаїття стилів і форм.

Могилів-Подільський однозначно заслуговує уваги туристів за рахунок свого географічного положення і цікавої історії, а також можливості побачити в живу те, як поряд уживаються люди різних етносів в досить великому багатонаціональному місті.

Детальніше
Сховати

Де зупинитись?

Готелі

Готель "Смарагд"

вул. Київська, 35/1, м. Могилів-Подільський

Відгуки 3

alenabernatskaya09

26.03.2023
Могилев -Подольский город моего детства ,я когда была маленькая часто отдыхала здесь у бабушки тут родился мой папа дедушка тут похоронена моя бабушка И дедушка Тут живёт только моя тетя Город супер особенно сейчас Когда отдыхала не было набережной и всего остального .

nataliia.matviienko.v

04.02.2022
Могилів-Подільський для мене – це одне з найулюбленіших містечок Вінницької області. Тут чудовий теплий клімат та мальовничі краєвиди Дністра, а прикордонне розташування вносить свої родзинки у місцеву кухню, архітектуру та культуру. У 2021 році була там двічі. Зупинялась в готелі «Смарагд» - тут чудовий сервіс, є внутрішній дворик з фонтаном та багато зелені, лаунж-зона з плетеними кріслами, дуже смачні сніданки, а особливо місцеві фрукти і сир! Неподалік від готелю набережна, за річкою уже територія Молдови. Виникає ефект, ніби ти знаходишся в двох країнах одночасно!

viktoria.yarem4uk

20.01.2022
Красиве місто! були тут проїздом, коли їхали в Лядівський скельний монастир. Сподобалась архітектура, яка відрізнялась від звичної, ландшафти просто казкові: скелі, річка! На берегах Дністра багато різних птахів, і спостерігати за ними - це особлива насолода для очей. На іншому березі червоніють дахи молдавських будинків. Від місцевих ми дізнались, що це місто називається Атаки. А ще нам сказали, що в Могилів-Подільському є пам’ятник Джону Леннону – єдиний в Україні та один з 4-х у світі. Уявіть собі! Щоправда, його ми не стали шукати, бо дуже поспішали. Зате встигли зацінити місцеву їжу в «Ситій хаті» - там дуже смачно, колоритно, і бюджетно! Обов’язково приїдемо ще!

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.