Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Затока

Це селище в Одеській області може слугувати ілюстрацією класичного літнього відпочинку: море, пляж, розваги та екскурсії до сусідніх міст.

Маршрути у місті Затока


Одеська область

Одеська область 2017

Oleksiy Syvak
Локації
8
Км
344.57
В дорозі
6г 18хв

Про місто Затока

Це селище в Одеській області може слугувати ілюстрацією класичного літнього відпочинку: море, пляж, розваги та екскурсії до сусідніх міст.

Географічно селище розташоване частково на Будацькій косі, що відмежовує однойменний лиман від моря, і частково на Кароліно-Бугазькій косі. Туристи приїздять сюди заради 20-кілометрового пляжу, чистого піску та теплого моря. Через те, що море тут дуже прогрівається, курорт чудово підходить для відпочинку з дітьми.

Розваги, що пропонують гостям, класичні для курортних міст та селищ: катання на катамарані, польоти на дельтаплані, батути та водяні гірки. Більш досвідчених та сміливих відпочивальників радо приймає яхт-клуб, у якому можна освоїти такі види спорту, як віндсерфінг, вейкбординг та кайтсерфінг. Для рибалок є чудова нагода повправлятися у ловлі судака, карася і камбали.

Затока не багата архітектурними шедеврами чи іншими пам’ятками. Але все це можна знайти за декілька десятків кілометрів. У Затоці вам запропонують цікаві екскурсії до Білгород-Дністровського, Одеси та Шабо – села, що колись було поселенням швейцарських переселенців, а нині вважається одним із центрів виноробства України.

Детальніше
Сховати

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.