Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Пам'ятки у місті Новоград-Волинський

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Фортеці, замки, палаци

Залишки фортеці Звягель

пл. Лесі Українки, 7, Новоград-Волинський

Туристична карта міста Новоград-Волинський

Про місто Новоград-Волинський

Перша згадка про Новоград-Волинський датується 1257-м роком, хоча існувало місто тут в тих чи інших формах набагато раніше. Новоград-Волинський цікавий тим, що почав активно розвиватися за часів правління Російської імперії, нарощуючи свою значимість в регіональному масштабі. Свого часу тут зупинявся навіть Тарас Шевченко, щоправда не будучи настільки відомим на той час.

Друга пов’язана з містом відома особа – Лариса Косач-Квітка, яка стала знана по всьому світу під псевдонімом Лесі Українки. Саме тут вона народилася і прожила свої дитячі роки до того часу, поки сім’я не переїхала до Луцька. На її честь в місті зведено пам’ятник в самому його центрі.

Скульптурна творчість не оминула і Кобзаря – монумент Шевченку в місті також спорудили, причому зобразили його на ньому ще зовсім молодим, що досить незвично. Декілька музеїв розкажуть про історичне минуле регіону, а залишки колишньої фортеці служать таким собі невимовним монументом славного історичного минулого цього древнього населеного пункту, який переживав повне знищення і знову відроджувався з попелу. Для поціновувачів архітектури тут приховано багато сюрпризів, адже переплетіння різних історичних епох залишило свій слід в формуванні загального вигляду Новограда-Волинського.

Детальніше
Сховати

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.