Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Пам'ятки у місті Бердичів

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Церкви, костели, монастирі

Єврейське кладовище в Бердичеві

вул. Житомирська, Бердичів

Церкви, костели, монастирі

Фортеця-монастир Босих Кармелітів

Соборна площа, Бердичів

Туристична карта міста Бердичів

Маршрути у місті Бердичів


Житомирська область / Бердичів

Загадковий та готичний Бердичів

Мандруй Україною
Локації
6
Км
115.05
В дорозі
2г 32хв
Житомирська область / Бердичів

Житомирщина - Монастир Кармелітів Босих

Мандруй Україною
Локації
4
Км
120.17
В дорозі
2г 11хв

Про місто Бердичів

Бердичів лише на перший погляд виглядає звичайним райцентром на Житомирщині – насправді ж це місто з багатою історією і навіть власними традиціями. Стосовно історії варто відзначити дуже цікаву архітектуру його будівель, зведених в повоєнний період полоненими німецькими солдатами. Високі стелі понад три метри в 5-поверхівках, надзвичайно цікаве планування і дійсно ефектні фасади роблять звичайні житлові будинки своєрідним витвором мистецтва.

Друга цікава річ для туристів – знане по всій Україні бердичівське пиво, яке серед поціновувачів набуло статусу культового. Його розповсюджують по місцевим крамницям, одна з яких знаходиться біля дійсно культової споруди – нещодавно зведеного будинку-музею імені Оноре де Бальзака, який певний час проживав у місті. Побудовано його було за кошти нащадків і він дійсно прикрасив собою і так гарне місто.

Окремої уваги заслуговують церкви – їх у Бердичіві багато і всі вони по-своєму унікальні та цікаві. Враховуючи те, що вулиці регулярно прибирають (вони дійсно чисті в будь-яку пору року), комбінація золотих куполів, виблискуючих на сонці і справжньої краси навколо створює дуже цікаве враження. Це те місто, яке хочеться відвідати ще не один раз.

Детальніше
Сховати

Відгуки 3

trokhanchukvik

04.11.2021
Для мене Бердичів – це бердичівське пиво! Колись навіть був на екскурсії на пивзаводі і бачив як проходить процес пивоваріння, дуже цікаво. Історія пивзаводу почалася ще з 1861 року, а взагалі пиво варили тут значно раніше. Якщо ви навіть і не пивоман, то все одно прихопіть з собою пару пляшок пива, як сувенір.

kievsnowman

04.11.2021
Прекрасный город, который необходимо посетить. Мне очень нравиться монастырь Кармелитов Босых, который больше похож на крепость, чем на святыню. Обязательно посетите еврейское кладбище, старые надгробные плиты очень впечатляют. И, конечно же, побывайте в костеле Святой Варвары, именно там венчался Оноре де Бальзак с Эвелиной Ганской.

alisafoxy896

11.10.2021
В Бердичеве неповторимый еврейский колорит, с религиозными традициями хасидов и святым местом для евреев – могилой Лейви-Ицхока, куда каждый год едут паломники. Однако есть еще одно лицо Бердичева — католическое.Каждый год в Бердичеве собираются тысячи паломников со всего мира, чтобы поклониться чудотворной иконе Матери Божьей Бердичевской. Она исцелила даже самого папу римского Павла Второго, о чем он сам рассказал, когда приезжал в Украину и короновал икону. Икона находится в монастыре Босых кармелитов (16−18 век). Он сам по себе памятник архитектуры.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.