Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Очаків

Очаків – це відомий кліматичний курорт із розвиненою туристичною та курортною інфраструктурою, розвіданими багатими ресурсами мінеральних вод і лікувальних грязей.

Пам'ятки у місті Очаків

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Церкви, костели, монастирі

Свято-Миколаївський собор в Очакові

вулиця Нікольська, 75, Очаків

Туристична карта міста Очаків

Маршрути у місті Очаків


Кіровоградська область

Маршрут «Дива Миколаївщини» 3д/2н

Мандруй Україною
Локації
9
Км
524.07
В дорозі
9г 56хв

Про місто Очаків

Очаків – це відомий кліматичний курорт із розвиненою туристичною та курортною інфраструктурою, розвіданими багатими ресурсами мінеральних вод і лікувальних грязей.

Очаків це місто з давньою та багатою історією, що розташувалося в місці злиття Чорного моря і Дніпро-Бузького лиману. Ще в VI столітті до н.е. поруч із містом виникли грецькі поселення, а перша фортеця в Очакові була споруджена в 1415 році. У XVIII столітті після закінчення ряду російсько-турецьких війн місто остаточно увійшло до складу Російської імперії, ставши найбільшим військовим і промисловим центром північного Причорномор'я.

Докладніше про історію міста можна дізнатися, побувавши у виставкових залах військово-історичного музею ім. А.В. Суворова і побачивши неперевершені морські пейзажі пензля Р.Г. Судковського, представлені в художньому музеї його імені.

Гостей міста з радістю зустрічають понад сто санаторно-курортних установ, теплі води моря і лиману, цілюще повітря, наповнене ароматами степових трав, піщані пляжі та мілководні затоки.

Недалеко від міста розташований розважальний комплекс, в якому комфортно та весело почуватимуться і дорослі, і діти – парк водних атракціонів «Аттика». Затишна атмосфера, дизайн і грецька архітектура, навіяна міфами стародавньої Греції, нікого не залишить байдужим.

Між Очаковом і Кінбурнською косою розташований ще один дивовижний об'єкт – рукотворний острів Первомайський (він же острів Майський, Артилерійської батареї) – у минулому військовий об'єкт, створений для захисту акваторії лиману від ворожої агресії з моря.

Детальніше
Сховати

Відгуки 2

seraphimmelnychenko

28.04.2023
Кілька разів був у Очакові і можу охаректеризувати це невелике військове містечко, як дуже тихе та затишне. Є на що подивитися, як в самому місті, так і по-дорозі до нього.

Ганна

26.04.2018
Очаків, що потопає в зелені дерев з багатокілометровим пляжем на природній косі, я б віднесла до найзатишніших курортних містечок Північного Причорномор'я. На косі, котра відділяє море від лиману приємно відпочивати за будь-якої погоди, якщо прохолодно - йдеш купатися в теплі води лиману, жарко - йдеш поплавати в морі, де вода завжди прохолодніша.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.