Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Мукачево

Багате історичне минуле, що залишило по собі величні архітектурні пам’ятки, а також щорічний зимовий фестиваль вина приваблюють багато туристів, які бажають отримати естетичне задоволення, познайомитись з місцевою кухнею та неспішно прогулятись затишними вуличками.

Пам'ятки у місті Мукачево

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Парк Перемоги в Мукачево

вул. Садова, Мукачево

Церкви, костели, монастирі

Костел Святого Мартина

вулиця Миру, 2, Мукачево

Церкви, костели, монастирі

Собор Успіння Пресвятої Богородиці в Мукачеві

вулиця Федорова, 4, Мукачево

Фортеці, замки, палаци

Замок Паланок

пров. Куруців, 5, Мукачево

Фортеці, замки, палаци

Мукачівська ратуша

вулиця Духновича, 2, Мукачево

Туристична карта міста Мукачево

Маршрути у місті Мукачево


Локації
16
Км
403.66
В дорозі
7г 50хв
Закарпатська область

Замки Закарпаття

Мандруй Україною
Локації
6
Км
148.57
В дорозі
2г 50хв

Про місто Мукачево

Багате історичне минуле, що залишило по собі величні архітектурні пам’ятки, а також щорічний зимовий фестиваль вина приваблюють багато туристів, які бажають отримати естетичне задоволення, познайомитись з місцевою кухнею та неспішно прогулятись затишними вуличками.

Місто Мукачево, що на Закарпатті, засновано ще у 896 році. Багате історичне минуле, що залишило по собі величні архітектурні пам’ятки, а також щорічний зимовий фестиваль вина приваблюють багато туристів, які бажають отримати естетичне задоволення, познайомитись з місцевою кухнею та неспішно прогулятись затишними вуличками.

Ратуша, збудована у 1906 році, знаходиться у самому центрі населеного пункту, у пішохідній зоні. Архітектурну цінність також представляють дві пам’ятки – Кафедральний собор Св. Мартина, який вважається покровителем міста, а також капличка Св. Іосифа. Остання збудована у готичному стилі і вражає відвідувачів чудовими середньовічними розписами, якими розмальовані стіни.

Замок «Паланок» - одна із найцікавіших атракцій Мукачево. Древня фортеця зведена на горі, тому розташована вище відносно інших частин міста. Точна дата будівництва замку невідома, але він згадується в історичних літописах уже в 11 ст. Площа споруди – близько 14 тис. кв. метрів, а підземні переходи під «Паланком» збереглися до наших часів і приховують чимало таємниць.

Фестиваль «Червене вино» проводиться з 1996 року і пропонує гостям міста спробувати напій відомих торгових марок і приватних виноробів різних сортів.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Мукачево

Юлія Корзун

Львів, Кам'янець-Подільський, Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Чернівці, Буковель, Косів, Ужгород, Мукачево, Хуст, Колочава, Трускавець, Жовква, Золочів, Тернопіль, Чортків, Чернівці, Пилипець, Ворохта
гід особистий водій Трансфер Індивідуальні тури Корпоративні заходи екстрім
Весела, активна, ініціативна, шалено люблю мандрувати і пізнавати світ. І в цьому допомагаю іншим - організовую як приватні індивідуальні мандрівки, так і корпоративні.

Антонина Король

Київ, Умань, Вінниця, Батурин, Біла Церква, Житомир, Коростень, Тальне, Ужгород, Мукачево, Богуслав, Чортків, Ніжин
індивідуальні тури та екскурсії фотограф

Відгуки 1

Ганна

26.04.2018
Дуже гарне місто! На високому пагорбі розташований замок Паланок - візитна картка Мукачево. Найкраще - замовити тут екскурсію і послухати красиві легенди та цікаві історії героїчної оборони замку. Багато в місті архітектурних пам'яток австро-угорського періоду. Вражає своєю красою міська ратуша, більш схожа на палац. А скільки тут затишних ресторанчиків і кав'ярень, з неймовірним різномаїттям кави і смаколиків!!!

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.