Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Про проект

Туристичний портал discover.ua створений для всіх бажаючих подорожувати Україною та проводити вихідні дні в нових місцях. Ми зібрали цікаві фото та відео матеріали, фотосфери та фототури по визначними місцями України, щоб надихнути тебе на незабутню подорож Україною.

Завдяки сайту туристи з України та всього світу можуть здійснити віртуальну подорож найцікавішими місцями нашої країни або дізнатися більше напередодні своєї поїздки, не відходячи від екрану комп'ютера.

Ми вважаємо, що, досліджуючи Україну, ми можемо поліпшити її.

Чим discover.ua буде корисний тобі?

Карта туристичних локацій

За допомогою інтерактивної мапи ти можеш знайти цікаві тобі місця в усіх регіонах України або ті, що знаходяться поруч із тобою. Дізнайся як дістатися туди за допомогою Google-маршрутів. 
Поруч з туристичними локаціями можна знайти кафе, ресторан або готель, переглянути їх рейтинги і відгуки відвідувачів, забронювати столик або номер.

Сервіс "Моя подорож"

Відмічай цікаві місця і одним натисненням кнопки “Додати до подорожі” та створи власний маршрут. Змінюй порядок локацій, поки твій маршрут не стане ідеальним. Додай до нього опис та назву. Зберігай і поділися з друзями в соціальних мережах або по email.

Створюй свої авторські маршрути, додавай нові локації, пропонуй свої послуги і знайомся з новими людьми.

Колекція 3D турів і 3D панорам

Ми зібрали кращі 3D-тури і 3D-панорами по цікавим туристичним місцям всієї України. На сторінці локації можна переглянути панорами і тури з різних ракурсів.

Аудіо-гід

До найцікавіших туристичних місць ми записали аудіо-гіди. Тепер щоб отримати інформацію про нове місце, досить просто запустити аудіофайл. Ти дізнаєшся найважливіше з динаміків свого смартфона, не відволікаючись від огляду локації.

Пошук місцевого гіда

На discover.ua представлені гіди, які пропонують свої послуги за різними напрямками, які можуть бути цікаві туристу. Гід-екскурсовод, гастро-гід, перекладач, водій. Турист може оцінити гіда по рейтингу і відгуками, відправити заявку або задати питання через форму зворотного зв'язку.

Засновники проєкту Discover: Юлія МатяшДмитро Матяш та ТОВ "Видавництво "Горобець".

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.