Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Чортків

Місто, не зважаючи на назву, не має жодного відношення до нечистої сили. Навпаки, тут багато давніх костелів та церков, які обов’язково варто побачити, подорожуючи Тернопільщиною.

Пам'ятки у місті Чортків

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Церкви, костели, монастирі

Костел Матері Божої Святого Розарія та святого Станіслава

вулиця Шевченка, 2, Чортків

Фортеці, замки, палаци

Чортківська ратуша

Чортків

Фортеці, замки, палаци

Чортківський замок

Чортків

Туристична карта міста Чортків

Маршрути у місті Чортків


Тернопільська область / Почаїв

Маршрут «Фортифікації Західної України» 3д/2н

Мандруй Україною
Локації
15
Км
305.99
В дорозі
5г 44хв

Про місто Чортків

Місто, не зважаючи на назву, не має жодного відношення до нечистої сили. Навпаки, тут багато давніх костелів та церков, які обов’язково варто побачити, подорожуючи Тернопільщиною.

Головною архітектурною пам’яткою міста є Костел Св. Станіслава, або Домініканський костел. Від його величі та краси перехоплює подих. Це найкращий зразок неоготики в Україні. Перший костел був побудований у 1610 році, однак до початку ХХ століття місто виросло настільки, що будівля не вміщала усіх прихожан. Тож було вирішено частково розібрати костел і на його місці звести новий.

Символом міста є Ратуша, побудована в незвичайному для регіоні скандинавському стилі. Особливу цінність має годинник на Ратуші, адже його виготовив відомий швейцарський годинникар Френкаль Готтеншафтен. Але в місті є ще одна, Нова Ратуша. Вона використовується за прямим призначенням – в ній розміщена адміністрація міста.

Незвичайний вигляд має Церква Вознесіння Господнього. Вона привертає увагу не тільки архітектурними формами, але й чорним кольором стін. Церква побудована з чорного дерева, при цьому під час будівництва не використано жодного цвяха!

Проїхавши декілька десятків кілометрів, завітайте до дивовижної пам’ятки природи – печери Угринь. Довжина відомої частини печери складає понад 2 км.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Чортків

Юлія Корзун

Львів, Кам'янець-Подільський, Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Чернівці, Буковель, Косів, Ужгород, Мукачево, Хуст, Колочава, Трускавець, Жовква, Золочів, Тернопіль, Чортків, Чернівці, Пилипець, Ворохта
гід особистий водій Трансфер Індивідуальні тури Корпоративні заходи екстрім
Весела, активна, ініціативна, шалено люблю мандрувати і пізнавати світ. І в цьому допомагаю іншим - організовую як приватні індивідуальні мандрівки, так і корпоративні.

Антонина Король

Київ, Умань, Вінниця, Батурин, Біла Церква, Житомир, Коростень, Тальне, Ужгород, Мукачево, Богуслав, Чортків, Ніжин
індивідуальні тури та екскурсії фотограф

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.