Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Колочава

Колочава входить до складу «Синевиру» і справедливо вважається найчистішою екологічною місцевістю у всій Закарпатській області.

Туристична карта міста Колочава

Про місто Колочава

Колочава входить до складу «Синевиру» і справедливо вважається найчистішою екологічною місцевістю у всій Закарпатській області.

Колочава – невелике село у Закарпатській області, засноване ще на початку 15 ст. Населений пункт нерозривно пов’язаний з іменем чеського письменника Івана Ольбрахта, який протягом довгого часу мешкав у цьому мальовничому куточку та увіковічив у своєму романі образ Миколи Шугая. Особистість цього корінного жителя Колочави була дуже неоднозначною і до сих пір є об’єктом багатьох суперечок.

У 1989 р. Колочава ввійшла до складу «Синевиру» і справедливо вважається найчистішою екологічною місцевістю у всій Закарпатській області. Освоєна територія навколо села межує поряд з незайманими лісами, де розмаїття флори і фауни дійсно вражає. Це один із найгарніших пунктів на туристичних стежках Верховини, де подорожуючі знайдуть багаті можливості для відпочинку на лоні природи – чого тільки варті форелеві ставки.

Ознайомитись з побутом та архітектурними традиціями місцевих жителів можна в «Старому селі» - музеї під відкритим небом. Експозиція показує 300-літню історію тутешнього населення, відтворюючи життя бідних та середнього достатку людей, а також мельників, лісорубів, пастухів та ін. Також можна завітати до церкви Святого Духа, яка була збудована у 1795 р. у стилі бароко. Примітним є те, що під час зведення будівлі не було використано жодного цвяха.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Колочава

Юра Радівілов

Колочава
індивідуальні тури та екскурсії гід
Нецікавих екскурсій не буває. Роби свою роботу якісно ! #люблюсвоюроботу

Богдан Лозинський

Львів, Кам'янка, Колочава, Підгірці, Жовква, Золочів
індивідуальні тури та екскурсії гід

Юлія Корзун

Львів, Кам'янець-Подільський, Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Чернівці, Буковель, Косів, Ужгород, Мукачево, Хуст, Колочава, Трускавець, Жовква, Золочів, Тернопіль, Чортків, Чернівці, Пилипець, Ворохта
гід особистий водій Трансфер Індивідуальні тури Корпоративні заходи екстрім
Весела, активна, ініціативна, шалено люблю мандрувати і пізнавати світ. І в цьому допомагаю іншим - організовую як приватні індивідуальні мандрівки, так і корпоративні.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.