Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Каховка

Місто назване на честь російських братів-військових на прізвище Каховські. Сьогодні це економічно розвинений промисловий центр Херсонщини.

Туристична карта міста Каховка

Про місто Каховка

Місто назване на честь російських братів-військових на прізвище Каховські. Сьогодні це економічно розвинений промисловий центр Херсонщини.

Колись в Каховці проходив чи не головний музичний фестиваль України – «Таврійські ігри», що припинив своє існування в 2008 році. Проте і зараз місто слугує майданчиком для подібних культурних подій. Їх різноманіття вражає: від фестивалю-конкурсу духових оркестрів «Сурми грають над Дніпром» до мото-рок фестивалю «Кварта».

Однією з візитних карток міста є монумент «Легендарна тачанка», виготовлена 1967 року у Санкт-Петербурзі. Скульптура заввишки цілих 8 метрів була доставлена в Каховку і встановлена на кургані.

Досить цікавим є Каховський краєзнавчий музей. Його фонди налічують понад 7 000 експонатів і висвітлюють історію краю від моменту зведення тут турецької фортеці Іслам-Кермен і аж до часів будівництва Каховської гідроелектростанції. Найцікавіші експонати стосуються козацьких походів на Іслам-Кермен: зброя, гармати та ядра XVI-XVII століть.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Каховка

Наталья Шальнова

Херсон, Каховка, Нова Каховка, Гола Пристань
гід
Вмію закохувати в Херсон! Історія Таврії схожа на крутий сюжет пригодницького фільму, у якому я пропоную вам взяти участь!

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.