Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Вишгород

Це давнє місто вперше згадується у «Повісті минулих літ». Та це не тільки знаковий історичний, але й промисловий центр України. Новітня історія Вишгорода почалася зі зведення тут Київської ГЕС.

Пам'ятки у місті Вишгород

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Обрив над Київським морем

поблизу с. Лютіж

Природні об'єкти

Національний парк «Межигір'я»

Вишгородський район, с. Нові Петрівці

Природні об'єкти

Дніпровсько-Тетерівський заповідник на Київському морі

вул. Леніна, 2, с. Сухолуччя

Церкви, костели, монастирі

Свято-Покровська церква у Нових Петрівцях

вул. Свято-Покровська (Леніна), 231, с. Нові Петрівці

Туристична карта міста Вишгород

Про місто Вишгород

Це давнє місто вперше згадується у «Повісті минулих літ». Та це не тільки знаковий історичний, але й промисловий центр України. Новітня історія Вишгорода почалася зі зведення тут Київської ГЕС.

На головній площі Вишгорода височіє пам’ятник князям Борису і Глібу – святим, що поховані на цих землях. На їх честь у 1863 році була побудована церква, що й зараз є однією з пам’яток міста. За легендою, мощі святих були сховані у колодязі поряд із церквою.

Завдяки так званому Київському морю значна частина життя міста проходить на набережній. Тут не тільки влаштовують пікніки, купаються та загоряють, набережна – чудове місце для проведення різноманітних фестиваль та вечірок.

Якщо ви хочете пізнати історію міста – завітайте до Вишгородського історико-культурного заповідника, що складається з Історичного й Археологічного музеїв, та Музею гончарства. Фонди закладу складаються з величезної кількості старовинних і дійсно унікальних речей часів Київської Русі.

А щоб повністю погрузитися в автентичну атмосферу українського села XVIII століття, відвідайте Музей Хутір Савки. Тут ви матимете змогу в прямому сенсі слова доторкнутися до історії: попрацювати в кузні, опанувати ткацький верстат, нарубати дрова та спробувати традиційні страви, приготовані в печі.

Детальніше
Сховати

Де зупинитись?

Дитячі табори

Clever Kids

вулиця Петра Сагайдачного, 50, Лебедівка, Київська обл., Україна, 07360

Гіди у місті Вишгород

Наталія Пирогова

Київ, Львів, Одеса, Умань, Канів, Качанівка, Батурин, Чернігів, Кам'янець-Подільський, Біла Церква, Харків, Коростень, Чернівці, Вишгород
індивідуальні тури та екскурсії
Люблю життя та подорожі, надихаю та відкриваю - світ, себе у світі та світ у собі. Працюю з різними темами та маршрутами.

Костянтин Коваль

Київ, Переяслав, Богуслав, Вишгород
гід індивідуальні тури та екскурсії трансфер
Подорожувати і пізнавати світ закладено у всіх нас від народження. Запрошую Вас у подорож до Києва та історико-культурних центрів України.

Яніна Гаврилова

Київ, Львів, Одеса, Вишгород
гастро-гід

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.