Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Садиба Сцибор-Марховського (с.Отроків)

Наприкінці 18 ст польський поміщик Ігнатій Сцибор-Марховський отримав у володіння містечко Миньківці з прилеглими селами, серед яких був і Отроків.

Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Садиба Сцибор-Марховського (с.Отроків)

Наприкінці 18 ст польський поміщик Ігнатій Сцибор-Марховський отримав у володіння містечко Миньківці з прилеглими селами, серед яких був і Отроків.

Господар оголосив цю територію незалежною від Росії та Польщі і збудував тут 4 резиденції, на кожен сезон.

Отроківський палац був зведений на руїнах замку, що існував на цьому місці ще в 12-14 ст. Нова садиба над річкою Ушиця теж була зведена у середньовічному стилі. Крім самого будинку, до ансамблю входила тріумфальна арка при в'їзді та дендропарк з гротами, скульптурами, колонами тощо. У палаці була розкішна бібліотека з цінними колекціями стародруків, рукописів і документів. А також унікальне нумізматичне зібрання польських монет і галерея родових портретів Стадницьких.

У 19 і 20 століттях Отроківський палац зазнав перебудов. За радянської влади тут знаходилася школа і господарські склади. Зараз садиба в приватній власності. На її території відкрили готель на кілька номерів мебльованих під старовину та проводиться фестиваль лазерних шоу.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 5

Хмельницька область, вул. Івана Франка, 21а, с. Отроків

48.7993025 | 27.1121999

+380 97 531 4412

Локація на Google

Відгуки 5

Lone Rider

11.11.2021
Дуже цікаве та мега атмосферне місце, тут можна ще й не дорого заночувати у атмосфері стародавності, нам дуже сподобалось, величезне дякую господареві, що зберегли це місце в гарному стані!
Інформація взята з google.com

Лилия Куценко

05.11.2021
Дуже цікаве і атмосферне місце!!! Привітні і приємні люди. Тут діє гостиниця - за дві кімнати з кухнею 650 грн, а без кухні - 550 грн (не важливо скільки людей там в кімнаті буде). Виглядає усе затишно, чисто і гарно!!!!
Інформація взята з google.com

Александра Гурьевская

01.10.2021
Чудове місце, відчуття ніби попадаєш у минуле. Привітний хазяїн зустрів нас біля маєтку, провів цікаву екскурсію та розповів безліч історій. Неймовірні краєвиди та атмосфера. Також там можна зняти номер облаштований старовинними меблями. У кожному номері є ванна кімната. Також є чан, який розтоплять за вашим бажанням і басейн з холодною джерельною водою. Якщо хочете на собі відчути дух минулих століть, то однозначно потрібно відвідати це надзвичайне місце!
Інформація взята з google.com

Світлана Іванчук

05.07.2021
Чудова садиба, чудова туристична пам'ятка варта максимальної уваги. Не вистачає інформаційних щитів біля садиби для кращої проінформованості туристів, щодо історії цих країв. Дуже красиві краєвиди, цікавий мур поруч із садибою з баштами. По дорозі до Тріумфальної арки багато закинутих будівель і жодних вказівників, які б вказували шлях до арки. Недалеко від садиби є туалет, що стоїть на вулиці. Дорога до Отрокова терпима, в самому Отрокові грунтова або висипана. Немає вказівників як дістатись від садиби до Ґротів і взагалі чи можливо це зробити від садиби. Місця тут мають колосальний туристичний потенціал. Довкола Отрокова, в Кружківцях, Притулівці, Миньківцях і т.д., безліч історичних і природніх пам'яток. Ці місця потребують якісних туристичних маршрутів. Вцілому села депресивні і схоже занепадають, багато покинутих осель, але в усіх селах, колись Миньковецької держави, проглядаються місцеві особливості, які відрізняють їх від решти населених пунктів України. Самі по собі ці села мають туристичну привабливість, але вкупі із садибою, млинами, гротами, церквами і т.ін., утворюють цілий туристичний комплекс.
Інформація взята з google.com

Oleksandr Tokmakov

24.06.2021
Локація з неймовірною історією. Трохи занедбана. Можна жити у номерах. Виглядають номери так собі, але якщо там проходить фестиваль і ви маєте кімнатку то відчуєте себе справжнім графом(вміли ж тоді будувати, не те, що зараз). Є чан у фантастичній локації, але так само занедбаний - за заростями крутий обрив і якби трохи прорідити гілки мав би бути чудовий вид. Біля чану є 'купальня'. Так само - протікає і тому рівень води малий, дно занедбане. Але хто б відмовився у літню спеку у джерельній воді скупатися? Потенціал є, але потрібно кошти. Їхати рекомендую тільки людям, що можуть відчути атмосферу і дух епохи не зважаючи на стан локації.
Інформація взята з google.com

Що подивитись

Пам'ятки будівництва і архітектури

Садиба Хелмінських

с. Великий Жванчик

Пам'ятки будівництва і архітектури

Садиба Корф в Рахнівці

с. Рахнівка

Об'єкти національно-визвольного руху

Печери Кармалюка

с. Маліївці

Природні об'єкти

Малієвецький водоспад

Маліївці

Фортеці, замки, палаци

Палац Орловських

вул. Мічуріна, 1А, с. Маліївці

Природні об'єкти

Національний природний парк "Подільські Товтри"

площа Польський ринок, 6, Кам'янець-Подільський

Церкви, костели, монастирі

Бакотський скельний монастир

поблизу с. Гораївка

Природні об'єкти

Бакота

Дністровське водосховище

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.