Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Запорізька область

Історико-культурний комплекс «Запорізька Січ»

Комплекс побудований у заповіднику «Хортиця» (Запоріжжя). Його зведення розпочалося у 2005 році. Являє він собою копію поселення козаків.
Поїхали!
Детальніше

Національний заповідник «Хортиця»

Хортиця – найбільший острів на Дніпрі, відомий багатою природою та численними археологічними знахідками від часів скіфів і печенігів до часів козаків, які на початку XVI ст. заснували козацьку республіку з центром на острові і назвали її Запорізька Січ. численними археологічними знахідками від часів скіфів і печенігів до часів козаків, які на початку XVI ст. заснували козацьку республіку з центром на острові і назвали її Запорізька Січ.
Поїхали!
Детальніше

Пам'ятник Святославу Хороброму

Пам'ятник Святославу Хороброму - це обличчя історії міста Запоріжжя та України. 5-ти метровий бронзовий пам'ятник встановлений на одному з можливих місць загибелі князя в 972 році.
Поїхали!
Детальніше

Музей ретро-автомобілів «Фаетон»

Даний музей – єдиний в нашій країні, доступний широкій публіці. Учасники автоклубу «Фаетон» зібрали та від реставрували автомобілі вітчизняного та зарубіжного виробництва середини минулого століття.
Поїхали!
Детальніше

Млин Нібура

Млин Нібура – це одна з будівель епохи менонітів, що була промисловим центром старого Олександрівська.
Поїхали!
Детальніше

Музей історії зброї

Україна має багату історію, і саме на наших землях зійшлися безліч східних і західних культур.
Поїхали!
Детальніше

Історико-культурний комплекс «700-річний запорізький дуб»

Цікавою туристичною пам’яткою Запоріжжя є 700-літній дуб, що вважається дендропам’ятником стародавніх придніпровських дубових лісів.
Поїхали!
Детальніше

Музей судноплавства «Чайка»

Музей судноплавства «Чайка» розташований на о.Хортиця, де в 1999 році підняли на поверхню козацьку чайку - головний експонат музею.
Поїхали!
Детальніше

Металургійний завод «Запоріжсталь»

«Запоріжсталь» є одним з провідних підприємств в металургійній галузі України і є частиною великої гірничо-металургійної компанії.
Поїхали!
Детальніше

Скіфський стан

Реконструйований історичний ландшафт Хортиці, прикрашений курганними групами скіфського часу, а також характерними кам'яними статуями – бабами.
Поїхали!
Детальніше

Ботієвська Вітроелектростанція

Ботієвська ВЕС є найсучаснішою та найпотужнішою вітроелектростанцією в Україні. Станція входить до топ-5 найбільших ВЕС Центральної та Східної Європи.
Поїхали!
Детальніше

«Круглий дім»

Круглий будинок овіяний безліччю легенд, пов'язаних з формою його споруди, яка виконана у формі букви «С» і може символізувати першу букву в слові «Сталін».
Поїхали!
Детальніше

Садиба Попова

Василівський замок або Замок Попова – палацово-парковий комплекс у Василівці, на базі якого створено історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова».
Поїхали!
Детальніше

Національний історико-археологічний заповідник «Кам'яна Могила»

Цей великий кам’яний пагорб в степу приваблював первісних людей і як притулок, і як явище незвичайне.
Поїхали!
Детальніше

Альтанка профілакторію «Запоріжсталь»

Альтанка профілакторію «Запоріжсталь» – це одне з найулюбленіших місць проведення дозвілля жителів міста. Традиційно сюди приїжджають молодята, щоб відсвяткувати день одруження.
Поїхали!
Детальніше