Насьогодні збереглася первісне прямокутне планування парку з величною алеєю з 250-літніми липами, яка веде від головних воріт до палацу. Парк терасами спускається по схилу до річки до купалень, його прикрашають кам'яні хаоси, гроти і єдина збережена паркова скульптура. Зі зворотного боку парку знаходиться каплиця-мавзолей, збудована в неороманському стилі за проектом архітекрора Владислава Городецького в 1904 р. Сьогодні це костел Святого Андрія. Також збереглося кілька господарських будівель, спроектованих на поч. XX ст. Яном Гойріхом. Сам палац Потоцьких був розібраний в 1920-х рр., а на його фундаменті побудована Обласна лікарня.
З небагатьох збережених будівель найбільше туристів приваблює усипальниця Потоцьких. Вона була побудована Владиславом Городецьким безкоштовно, адже він був близьким другом сім'ї. І хоч за радянських часів з усипальниці прибрали статую Божої Матері, хрести, дзвони, вона все одно виглядає велично. Коли будете тут, зверніть увагу на декоративні елементи усипальниці. Вони схожі на повітряне мереживо. Для досягнення такого ефекту використовувалася особлива техніка різьблення по мокрому бетону.
У радянські роки в склепі проводили кінопокази. Зараз тут розташований костел Святого Андрія, де проводяться недільні служби.
Євгеній К.
ВАЛЕНТИН ЖАРСЬКИЙ
Іра Ковальова
Maxim Ziza
Leo Troyanski
Dmitry