Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Tante Snails

У 2015 році львівські ресторатори відкрили ресторан Tante Sophie cafe escargot, який спеціалізується на різноманітних стравах з равликів ескарго.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Tante Snails

У 2015 році львівські ресторатори відкрили ресторан Tante Sophie cafe escargot, який спеціалізується на різноманітних стравах з равликів ескарго.

Однак через певний час інвестори зіштовхнулися з проблемою нестачі якісної сировини, що і підштовхнуло їх до відкриття власної равликової ферми. Зараз 50 тонн “маленьких сірих равликів” Helix аspersa Muller, які щорічно вирощуються на Tante Snails, повністю покривають попит Tante Sophie cafe escargot і ресторану на самій фермі, решта іде на продаж, зокрема в супермаркети марежі “Сільпо”.

У 2020 році, крім молюсків, тут почали вирощувати ще і жаб. Спробувати французький делікатес можна у кафе Tante Snails з келихом вина та свіжеспеченим багетом.

Не секрет, що крім широкого застосування в гастрономії, равлики високо цінуються і в косметології. І маємо найсвіжіші новини з ферми, що з сезону 2021року тут почали ще й виготовляти “Класний крем” - регенеруючий на основі ікри молюсків. Більше того виробництво на Tante Snails є відкритим і всі бажаючі можуть, записавшись на екскурсію, на власні очі побачити не тільки, як вирощують равликів, а і як з них роблять косметику.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 4

Львівська область, вулиця Бригадна, Яблунівка

50.0205386 | 24.6031582

Вт-Нд. з 12:00 - 20:00

+380 97 655 7227

Локація на Google

Відгуки 4

Gregory Sk

21.03.2021
Смачні равлики, вино ожинове чудове)
Інформація взята з google.com

Іра Тарас

28.02.2021
Дуже стильний і атмосферний заклад, приємне обслуговування і равлики значно смачніші, ніж в ресторанчиках у Львові. Однозначно рекомендую⭐️ Також куштували жаб‘ячі ніжки і ожинове вино, дуже смачно????
Інформація взята з google.com

Ihor Dmtr

12.12.2020
Навіть не очікував, що равлики і жабки такі смачні. Замовляли добавку, ????.
Інформація взята з google.com

Марічка Удимович

10.09.2020
Доволі цікаве місце аби відвідати та посмакувати равликами! Інтерєр цікавий, проте сам заклад є маленький. Є літня терасса, де знаходяться соломмяні тюки, які оформлені як стільці. Цікаво, але не практично та не комфортно на них сидіти. Загалом зрозуміло, що цей заклад тільки розвивається, і все ще попереду. Ціни доволі високі (6 равликів-150 грн). Також в меню є жабячі лапки, мідії і салати, ціни на яких коливаються від 180 грн. У неділю дуже багато людей, тож можливо що вам потрібно буде зачекати для того аби присісти. Так як я вперше тут спробувала равлики, то можу порекомендувати це місце. Чи відвала б я це місце ще раз? Ні!
Інформація взята з google.com

Що подивитись

Церкви, костели, монастирі

Костел Успіння Богородиці у Кам'янці-Бузькій

вул. Івана Павла ІІ, 5, Кам'янка-Бузька

Церкви, костели, монастирі

Монастир капуцинів в Олеську

Олесько

Фортеці, замки, палаци

Олеський замок

с. Олесько

Фортеці, замки, палаци

Підгорецький замок

с. Підгірці

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.