Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Олеський замок

Пам'ятник архітектури XIV-XVII століть, єдина в Україні збережена фортеця часів Київської Русі.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Олеський замок

Пам'ятник архітектури XIV-XVII століть, єдина в Україні збережена фортеця часів Київської Русі.

Замок споруджений галицько-волинськими князями на пагорбі посеред болотистої місцевості. Після руйнування татарами відбудований в нинішньому вигляді воєводою Іваном Даниловичем в 1605 р. В 1629 році тут народився польський король Ян III Собеський, тут служив батько Богдана Хмельницького Михайло Хміль.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 5
Квитки: 45 грн.

Львівська область, с. Олесько

49.968482 | 24.900854

(03264) 2-51-93

Локація на Google

Відгуки 5

Маряна Ригель

19.08.2018
Не буду писати про те що замок потребує реставрації оскільки практично всіх замки в нашій Україні її потребують, скажи що обхід на територію замку та на його подвір'я безкоштовний потрібно оплачувати лише за вхід в замок, подивитися є на що дійсно цікаво.... Знайти його легко, доїхати теж зусиль багато не представить...
Інформація взята з google.com

Vlad Шекалад

16.08.2018
Все дуже сподобалось. На територію навколо замка можна проходити вільно. В сам замок (музей) вхід платний. Єдиний мінус екскурсію потрібно замовляти заздалегідь від 10 людей. Телефон щоб замовити екскурсію на сьогодні (15.08.2018р.) 03264 25280
Інформація взята з google.com

Oleksandr Bandurka

05.08.2018
Красивий замок, але трохи занедбаний. Шкода що територію не відновлюють так як треба. Про левів біля мосту кохання взагалі мовчу... :))) Хоча ні напишу - таке враження що реставрацію левів робили добрі бабусі! :))) Зрештою, це треба побачити. А от колодязь вразив! Ще й вдалось купюру цікаво закинути.
Інформація взята з google.com

Vasyl Pavlenko

22.07.2018
Вперше Олеський замок згадується в 1327 році. Кілька цікавих фактів: 1) у 1629 тут народжується Ян ІІІ Собеський, один з видатних полководців-переможців у битві під Віднем у 1683; 2) За замок постійно точилася боротьба між Великим Князівством Литовським і Польщою. Наприклад, тільки за проміжок у 40 років до Кревської Унії 1385 року замок 6(!) разів міняв власника: від литвинів, поляків і угорців - до повсталих селян; 3) Саме тут проходив службу у місцевого землевласника Даниловича Михайло Хмель, батько Богдана Хмельницького. Данилович ставився до Михайла дуже прихильно - зробив своїм підстаростою, коли переїздив у Чигирин. 4) У 1838 році будівлю пошкодив землетрус, стіни тріснули - і в одній з них знайшли скарб. Відтоді і до 1882, коли замок перейшов у державну власність, шукачі коштовностей розбили, розібрали і понівечили все, що вистояло після землетрусу. Зараз у замку - музей, куди перенесено частину фондів Львівської галереї.
Інформація взята з google.com

Наталья Дзюба

26.04.2018
Ухоженный колоритный замок смотрится красиво с подъездной дороги , так и вблизи. Внутри Олесского замка - хорошая коллекция картин-портретов, красивая мебель и замечательная коллекция икон. При формировании экспозиции все экспонаты собирали по крупицам: собирались выброшенные из церквей иконы и вещи, скупались на распродажах мебель, из Франции был привезен деревянный стол с картой. Территория вокруг замка ухоженная и аккуратная.

Що подивитись

Церкви, костели, монастирі

Монастир капуцинів в Олесько

Олесько

Фортеці, замки, палаци

Підгорецький замок

с. Підгірці

Фортеці, замки, палаци

Золочівський замок

вул. Тернопільська, 4, Золочів

Фортеці, замки, палаци

Бродівський замок

вулиця Замкова, Броди

Де зупинитись?

Садиби

Tante Snails

вулиця Бригадна, Яблунівка

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.