Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Олеський замок

Пам'ятник архітектури XIV-XVII століть, єдина в Україні збережена фортеця часів Київської Русі.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Олеський замок

Пам'ятник архітектури XIV-XVII століть, єдина в Україні збережена фортеця часів Київської Русі.

Замок споруджений галицько-волинськими князями на пагорбі посеред болотистої місцевості. Після руйнування татарами відбудований в нинішньому вигляді воєводою Іваном Даниловичем в 1605 р. В 1629 році тут народився польський король Ян III Собеський, тут служив батько Богдана Хмельницького Михайло Хміль.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 5
Квитки: 45 грн.

Львівська область, с. Олесько

49.968482 | 24.900854

(03264) 2-51-93

Локація на Google

Відгуки 5

Маряна Ригель

19.08.2018
Не буду писати про те що замок потребує реставрації оскільки практично всіх замки в нашій Україні її потребують, скажи що обхід на територію замку та на його подвір'я безкоштовний потрібно оплачувати лише за вхід в замок, подивитися є на що дійсно цікаво.... Знайти його легко, доїхати теж зусиль багато не представить...
Інформація взята з google.com

Vlad Шекалад

16.08.2018
Все дуже сподобалось. На територію навколо замка можна проходити вільно. В сам замок (музей) вхід платний. Єдиний мінус екскурсію потрібно замовляти заздалегідь від 10 людей. Телефон щоб замовити екскурсію на сьогодні (15.08.2018р.) 03264 25280
Інформація взята з google.com

Oleksandr Bandurka

05.08.2018
Красивий замок, але трохи занедбаний. Шкода що територію не відновлюють так як треба. Про левів біля мосту кохання взагалі мовчу... :))) Хоча ні напишу - таке враження що реставрацію левів робили добрі бабусі! :))) Зрештою, це треба побачити. А от колодязь вразив! Ще й вдалось купюру цікаво закинути.
Інформація взята з google.com

Vasyl Pavlenko

22.07.2018
Вперше Олеський замок згадується в 1327 році. Кілька цікавих фактів: 1) у 1629 тут народжується Ян ІІІ Собеський, один з видатних полководців-переможців у битві під Віднем у 1683; 2) За замок постійно точилася боротьба між Великим Князівством Литовським і Польщою. Наприклад, тільки за проміжок у 40 років до Кревської Унії 1385 року замок 6(!) разів міняв власника: від литвинів, поляків і угорців - до повсталих селян; 3) Саме тут проходив службу у місцевого землевласника Даниловича Михайло Хмель, батько Богдана Хмельницького. Данилович ставився до Михайла дуже прихильно - зробив своїм підстаростою, коли переїздив у Чигирин. 4) У 1838 році будівлю пошкодив землетрус, стіни тріснули - і в одній з них знайшли скарб. Відтоді і до 1882, коли замок перейшов у державну власність, шукачі коштовностей розбили, розібрали і понівечили все, що вистояло після землетрусу. Зараз у замку - музей, куди перенесено частину фондів Львівської галереї.
Інформація взята з google.com

Наталья Дзюба

26.04.2018
Ухоженный колоритный замок смотрится красиво с подъездной дороги , так и вблизи. Внутри Олесского замка - хорошая коллекция картин-портретов, красивая мебель и замечательная коллекция икон. При формировании экспозиции все экспонаты собирали по крупицам: собирались выброшенные из церквей иконы и вещи, скупались на распродажах мебель, из Франции был привезен деревянный стол с картой. Территория вокруг замка ухоженная и аккуратная.

Що подивитись

Фортеці, замки, палаци

Підгорецький замок

с. Підгірці

Фортеці, замки, палаци

Золочівський замок

вул. Тернопільська, 4, Золочів

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.