Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Агросадиба «Соколиний хутір»

"Соколиний хутір" — осередок зеленого туризму, перлина Українського Полісся, де можна поринути у плин віків та відпочити у хатах, що збереглися з XIX ст., в яких вдало поєднуються старовинні предмети та сучасна техніка.

Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Агросадиба «Соколиний хутір»

"Соколиний хутір" — осередок зеленого туризму, перлина Українського Полісся, де можна поринути у плин віків та відпочити у хатах, що збереглися з XIX ст., в яких вдало поєднуються старовинні предмети та сучасна техніка.

Для послуг відпочиваючих мисливство, рибальство, прогулянки на конях, екскурсії до дивовижного палацу Тарновських у Качанівці, до комплексу монументальних споруд Густинського монастиря, до унікального за своїм складом та романтичного за історією створення дендрологічного парку у Тростянці.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 5

Чернігівська область, вул. Набережна, 68, Петрушівка

50.8495895 | 32.6676646

0679566751

Локація на Google

Відгуки 5

Ira

20.01.2023
Вітаю! Хочу поділитися враженнями. Відвідали Соколиний хутір два рази ,і ще плануємо! Чернігівщина у всій її красі!Місце неймовірної сили, енергетики та атмосфери! Відпочити можна і активно і пасивно, для духовно багатих людей,які цікавляться історією та люблять возєднання з природою. Дякуємо пану Миколі та пані Ларисі за гостинність. На території чисто та доглянуто.В будинку не дивлячись на автентичність є ванна кімната з усіма зручностями, Баня неймовірна ,в поєднанні з трав'яним чаєм та справжнім медом., смачна українська кухня. Дякуємо пану Миколі, за спілкування, нам було неймовірно цікаво! Поїхали під враженням, з гарними емоціями, енергетично зарядженими!Наша родина обожнює Соколиний хутір!!!

Руслана Бордун

25.07.2020
Чудове місце, старі хатини реконструйовані під готель. Дім писаря зі зручностями, 6 спальних місць. В дворі є мангал і альтанка. За двором поблизу чудове озеро і пірс. Чудове місце відпочинку. Через дорогу ресторан, смачні прості травы, недорого.
Інформація взята з google.com

Алла Евтушенко Психотерапевт

29.12.2019
Супер відпочили сім‘єю! Прогулянка на конях, баня з ароматним сіном та травами, зона відпочинку в бані з класним релаксом- фонтаном та звуками природи, багато лежанок, та крісел, що добре для великої компанії. Простині, рушникі, капці, шапочки, все входить в кошт), а в подарунок великий чайник ароматного чаю з сушеної малини, І всього 300 грн.за годину, Також відро криничної води!!! А ви давно пили смачну воду? Просто розкіш )) «Нагуляли» апетит та завітали до шинка, шашличок побавив нас смаком, гарні дерунчики, карасикі, вся їжа з любовью. Цікава екскурсія з подарунками та грамотою, для нашої дитини. Для мене цінний такій відпочинок, і саме головне, що дорога супер нова, це важливо, щоб виїхати « світ за очі з міста» Дякую плануємо до вас завітати!
Інформація взята з google.com

Віталій Попрожук

22.05.2019
Спокійне, тихе місце для відпочинку від міської суєти.
Інформація взята з google.com

Олексій Тараканов

28.05.2018
Неймовірно чудове місце Сили, потужне джелело енергії і натхнення, захоплюючі краєвиди, справжній Український етнос і козацькі традиції!
Інформація взята з google.com

Що подивитись

Фортеці, замки, палаци

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка»

вул. Глінки, 1, Качанівка

Природні об'єкти

Дендрологічний парк «Тростянець»

Тростянець

Фортеці, замки, палаци

Палац Галаганів

вул. Садова, 16, с. Сокиринці

Природні об'єкти

Ічнянський національний природний парк

вулиця Лісова, 43, Ічня

Церкви, костели, монастирі

Густинський монастир

вул. Ярмаркова, 27, с. Густиня

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.