Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn
1
2
3
4
5

Шато Трубецьких

Винний туризм – відносно новий та екзотичний вид відпочинку, що поєднує екотуризм, гастрономічні відкриття та історичні екскурсії. Він здивує й надихне і досвідчених туристів, і новачків у цій справі.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Шато Трубецьких

Винний туризм – відносно новий та екзотичний вид відпочинку, що поєднує екотуризм, гастрономічні відкриття та історичні екскурсії. Він здивує й надихне і досвідчених туристів, і новачків у цій справі.

Ще у 1885 році на землях нинішнього виноробного господарства була пустка. На той час вважалось, що напівніч від Криму виноград рости не може. Цей міф зруйнував князь Трубецький, який посадив тут «рислінг» – один з «великих винних сортів». Його зусилля не були марними – вже у 1900 році на паризькій всесвітній виставці його вина були удостоєні Grand-Prix.

Сучасна сторінка історії цього місця датована 2011 роком – саме тоді завершилася реконструкція підприємства, і на полицях вітчизняних магазинів з'явилась новинка – вина «Виноробного господарства Князя П. М. Трубецького»: «Оксамит України», «Перлина Степу», «Надднiпрянське», виготовлені з сортів «каберне-совіньйон», «аліготе» і «рислінг».

Виноробне господарство сміливо можна назвати комплексом відпочинку, який надасть вам повний спектр послуг. Якщо ви бажаєте втекти від метушні великого міста, напевне, вподобаєте готель у старовинній будівлі, номери з видом на Дніпро, вишукані сніданки. Саме його було обрано локацією для зйомок романтичної телепередачі «Серця трьох».

Це місце, в якому неодмінно слід зануритись в історію, відвідати виноградники, старовинні підвали, де зберігається понад 10 тис. пляшок вишуканого вина. Вінцем колекції можна назвати вісім пляшок вина віком 112 років. Тут для вас навіть підготували різноманітні екскурсії на будь-який смак. Ви зможете не лише дізнатись все про виноградну лозу та усі тонкощі виноробства, а й продегустувати місцеві вина. Якщо ж ви відвідаєте виноробне господарство восени, матимете змогу взяти участь у зборі врожаю.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0

Херсонська область, вул. Свиридова, 3, Веселе

46.791752 | 33.363300

(050) 359 49 88

Сайт

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.