На той час це було невеличке підприємство, на якому працювало всього дев’ять чоловік, а пінний напій розливався у дерев’яні бочки та розвозилося по містечкам всієї Київської губернії. За радянських часів завод було націоналізовано. Пивоварня не припиняла своєї діяльності ні під час Першої, ні Другої світових війн. У 50-х роках пивзавод зазнає ряд перебудов, після яких починається розлив пива у пляшки. На той час тут випускали традиційне для радянських часів пиво — Жигулівське, Українське, Московське. 1986 рік став важливим для розвитку пивоварні, саме тоді вона увійшла до складу об’єднання Оболонь.
У 2006 році до столітнього ювілею пивзаводу повернули його історичну назву — Пивоварня Зіберта і почали варити однойменне пиво.
У 2008 році було проведено масштабну реконструкцію пивзаводу, встановлене сучасне німецьке обладнання, збудовано нові варильний та розливочний цехи. Задля цього довелося зруйнувати старе приміщення заводу. Але на згадку про більш ніж столітню історію, керівництво вирішило залишити елемент стіни старого приміщення, побачити його можна під час екскурсії підприємством.
У 2013 році на заводі почали варити нове пиво, яке назвали на честь міста — «Фастівським».
Сьогодні Пивоварня Зіберта — це сучасне та потужне підприємство, яке виробляє понад 12 мільйонів декалітрів пива кожного року та поставляє його на ринки двадцяти двох країн світу.
На пивзаводі регулярно проводяться екскурсії, під час яких можна дізнатися про історію пивоварні, побачити як вариться пиво, поспостерігати за процесом розливу і звісно ж скуштувати непастеризоване пиво колекцій фастівського заводу.
Біля заводу знаходиться фірмова крамничка, де можна придбати ті сорти пива, які вам більше припали до смаку та різні приємні і корисні сувеніри.
То ж не вагайтеся, телефонуйте, домовляйтеся про екскурсію та дізнавайся про секрети пивоваріння фастівського пивзаводу, що має більш ніж столітню історію.
Київська область, провулок Олександра Пушкіна, 3, Фастів
50.0775973 | 29.8953983
Пн. - Пт.: 08:00–17:00
operwest75
Юрій Травінський
Myroslav Hanushchak
Сергій Володимирович