Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Термальні води «Косино»

Рекреаційно-відпочинковий об'єкт, зона відпочинку «Шошто-Термал», розташований в селі Косонь Закарпатської області Берегівського району. Локалізований в зоні залягання мінеральних термальних вод.

Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Термальні води «Косино»

Рекреаційно-відпочинковий об'єкт, зона відпочинку «Шошто-Термал», розташований в селі Косонь Закарпатської області Берегівського району. Локалізований в зоні залягання мінеральних термальних вод.

Наявність унікального термального родовища на Берегівщині було виявлено ще в 1988 році. Згодом тут побудували перші “басейни – близнюки”, які були копією термальних басейнів міста Егер (Угорщина). З часом комплекс почав активно розбудовуватись, але “басейни-близнюки” і тепер користуються популярністю у постійних відвідувачів «Косино».

Термальна вода в басейні подається безпосередньо зі свердловини 16Т. Вона не проходить жодної фільтрації, щоб Ви сповна могли відчути її цілющі властивості.

На поверхню вода потрапляє з температурою близько +55 °C, охолоджується до +41 °C і подається в басейни. pH близько 6,08. Рівень мінералізації: 8,5 — 11,00 г/дм³. Унікальність термальної води курорту «Косино» полягає в тому, що вона багата на залізо (масова концентрація 1,62), марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які комплексно впливають на весь організм людини.

Термальна вода Косинського родовища має загальний оздоровлюючий ефект на організм, наповнює його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами. Ці термальні води придатні для лікування захворювань.

Протипоказання: хвороби у стані загострення.

Комплекс багатий на термальні басейни, серед яких:

 • Термальний басейн з чотирма велетенськими фігурами фонтанів-джакузі символізують улюблені напої закарпатців: пиво, вино, палінку (фруктова горілка) та каву. Золотий Кран Здоров’я «Косино», що розташований в центрі басейну – найвищий фонтан-ілюзія з термальною водою у світі. А ще цей басейн є лауреатом п’яти номінацій «Книги Рекордів України»: найбільший в країні фонтан-джакузі з термальною водою та чотири найбільших фонтана-джакузі з пивом, вином, палінкою та кавою.
 •  
 • «Смарагдовий» басейн (+38°C) працює цілий рік і зручний тим, що має прямий вхід до «Королівської зали», де можна відпочити після купання, поміряти артеріальний тиск та отримати професійну консультацію в лікаря. З «Королівської зали» зручно перейти в душову, масажний кабінет, кімнату відпочинку, магазин чи на рецепцію.
 •  
 • Басейн “H2O” - Влітку +25 ̊С. Це великий прісний басейн, що нагадує за формою молекулу води (H2O). Відповідну атмосферу створює екзотична музика і аква-бар, виконаний у мексиканському стилі, з найдовшою в Україні барною стійкою (27 м). Тут Ви можете добре розважитися, поласувавши алкогольними та безалкогольними коктейлями.
 •  
 • Класичний плавальний басейн з 5-ма доріжками призначений не тільки для тих, хто любить підтримувати тіло у хорошій формі. Як відомо, регулярне плавання уповільнює процеси старіння в організмі людини, а комбінація різних стилів плавання дає можливість задіяти майже всі групи м’язів. У таких водних процедур немає протипоказань, оскільки плавання не потребує особливого рівня фізичної підготовки. Регулярні вправи у воді збільшують витривалість організму, допомагають активно втрачати зайву вагу, покращують кровообіг, нормалізують тиск та знімають стрес.
 •  
 • Дитячий басейн. Цей неглибокий басейн обладнаний для здорового дозвілля і відпочинку дітей – найменших гостей комплексу «Косино». Басейн наповнюється термальною водою з температурою 31°С, що корисно для оздоровлення малюків і не дасть їм перегрітись чи переохолодитись.
 •  
 • На території комплексу можна спробувати «Ванни Кнайпа» – «17 кроків Здоров’я» та бассейн «Інь-Янь». Ванни Кнайпа для ніг відносяться до процедур, що активізують кровообіг. Чергування гарячої та холодної термальної води призводить до розширення судин і поліпшення кровопостачання, благотворно впливає на імунну систему і вегетативну нервову систему, зменшує наслідки стресу і біль у стопах.

Рекомендований час перебування у термальному басейні: 15 – 20 хв. 3 рази на день.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0

Закарпатська область, Урочище Косонь 1, Закарпатська обл.

48.259983 | 22.492750

Кожен день 8:00 - 20:00

0 800 303 200 , +38 067 907 55 00, +38 (068) 665 11 82

Локація на Google

Відгуки 0

Немає відгуків

Що подивитись

Курортні території

Оздоровчий комплекс “Жайворонок”

м. Берегово, вул. Шевченка, 112

Природні об'єкти

Полонина Боржава

с. Боржава, Закарпатська область

Фортеці, замки, палаци

Замок Паланок

пров. Куруців, 5, Мукачево

Церкви, костели, монастирі

Собор Успіння Пресвятої Богородиці в Мукачеві

вулиця Федорова, 4, Мукачево

Фортеці, замки, палаци

Мукачівська ратуша

вулиця Духновича, 2, Мукачево

Церкви, костели, монастирі

Костел Святого Мартина

вулиця Миру, 2, Мукачево

Природні об'єкти

Парк Перемоги в Мукачево

вул. Садова, Мукачево

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.