На початку ХІХ століття він випустив альбом "Зразкові фасади", за якими велася забудова багатьох міст. Таким чином, в 1870-х роках в Черкасах був збудований будинок лісничого (йдеться про лісничого Жуковського, який опікувався лісовими володіннями від Кам’янки до Городища і від Шполи до Черкас). Зводили будівлю майстри-старовіри, ймовірно, під орудою черкаського повітового архітектора Костриці (Руска помер у 1822 році).
Будинок чудово зберігся до наших днів. Щоправда, трохи вріс у землю (якщо раніше був двоповерховим, то зараз так званий перший поверх не відразу кидається в очі, він майже наполовину вріс у землю).
З 1970-х років тут знаходиться театр ляльок. Всі охочі досі можуть прийти і потриматися за дверні ручки, виготовлені на тульській фабриці самоварів з мідяних сплавів. На них помітні герб та вензелі фірми "Н. и Г. Бабашов.1850".
Театр ляльок у Черкасах було створено в листопаді 1965 року рішенням облвиконкому "Про створення Черкаського театру ляльок на повному самозабезпеченні при міському Палаці піонерів". Протягом 5 років театр зростав до значного професійного рівня, формуючи дієву трупу, напрацювавши репертуар з 7-ми вистав, розвинувши гастрольну практику поїздками по Черкаській, Полтавській і Сумській областях.
Наразі, фасад будівлі прикрашають цікаві бронзові фігури казкових персонажів.
27 вересня 1970 року театру було надано статус обласного.
Від 1970-х років театр міститься в теперішньому приміщенні.
У жовтні 2006 року наказом Міністерства культури і туризму України театрові надано статус академічного.
Черкаська область, м. Черкаси, на розі вулиць Хрещатик та Небесної Сотні
49.441295 | 32.069066