З 1907 до 1912 років будинок був зданий в оренду повітовому земському управлінню. Він став одним із найпримітніших у дореволюційному містечку.
Раніше в будинку було облаштовано зимовий сад з фонтаном. Подвір’я було огороджене кованим парканом. Поруч з особняком був будинок для прислуги та конюшні. Він входив до комплексу садиби зі стайнями та флігелями.
Внутрішнє планування будинку було частково змінене. Зовнішні перебудови торкнулися головного (у ньому влаштовані широкі двері) і тильного (до нього прибудована напівкругла об'ємна добудова) фасадів.
Після революції там розміщувалися партійні та радянські органи влади, за німецької окупації - жандармерія, у 1930 роках − Палац піонерів. Після Другої Світової війни у будинку розміщувалися партійні та комсомольські органи, пізніше знову Палац піонерів, аж до того часу, поки у 1983 році його не переобладнали на "об’єкт стратегічного значення" - Палац одружень, який міститься тут і нині.
З 2010 по 2011 роки проводились реставрація та ремонтні роботи з оновлення будинку.
Донедавна будівля була білого кольору. Проте після реконструкції Палац одружень перефарбували в жовтий, а для ефектної прикраси додано вечірнє освітлення.
У сквері за будинком у листопаді 2010 року було урочисто відкрито пам'ятник українському поетові Василю Андрійовичу Симоненку. В основу створення монумента покладені вірші поета "Спади мені дощем на груди" та "Ти знаєш, що ти — людина?". Заввишки понад 2 м, відтворює образ у динаміці — поет ніби йде нам назустріч. Крило, яке огортає фігуру, символізує талант, іскру Божу. Автор скульптори Владислав Димйон.
Черкаська область, м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 3
49.441125 | 32.069849