Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Завод ігристих вин Artwinery

«Artwinery» завод ігристих вин в Бахмуті, раніше відомий як «Артемівський завод шампанських вин» є одним з найбільших в Європі виробників ігристих вин класичним пляшковим способом.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Завод ігристих вин Artwinery

«Artwinery» завод ігристих вин в Бахмуті, раніше відомий як «Артемівський завод шампанських вин» є одним з найбільших в Європі виробників ігристих вин класичним пляшковим способом.

Підприємство з'явилося в 1950 році. Воно швидко зросло, і вже 1954 році випустило першу партію - близько півмільйона пляшок - ігристого вина «Советское шампанское». У 55-му році, ця кількість перевищила один мільйон пляшок, а в 1959 році завод випустив майже три мільйони. Однак, у зв'язку з тим, що слово «шампанське» - це зареєстрована торгова марка, назва якої походить від французького регіону Шампань, то на етикетках пляшок його більше не зустрінеш. Зараз кожного року Artwinery виробляє 25 мільйонів пляшок ігристого вина.

Завод відрізняється тим, що виробляє напої тільки класичним пляшковим способом. Таким чином, всі процеси проходять без стороннього втручання і вино дозріває саме в пляшці. Увесь цикл виробництва проходить під землею на глибині 72 метри у гіпсових штольнях площею 26 гектарів та з стабільним режимом температури і вологи протягом року. Завдяки такій технології створюється вино високої якості. За це Artwinery отримав 76 золоті медалі, 44 срібних, 7 бронзових медалей, безліч кубків, нагород і дипломів «За високу якість». Також всю продукцію контролює і перевіряє міжнародна система управління якістю.

Для виробництва шампанського використовують переважно сорти Піно та Шардоне, рідше – Рислінг та Аліготе; для червоних – Каберне, Сапераві, Мерло.

В період незалежності завод отримав змогу виробляти напої під власними марками: «Артемівське» та «Крим». У 2007 році відбулася модернізація виробничих потужностей, що дозволило заводу випускати понад 25 мільйонів пляшок щорічно.

Сучасну назву підприємство отримало в 2016 році. Сьогодні тут виробляють ігристі вина з витримкою від 9 місяців до 3х років і більше. Продукція експортується в понад 20 країн світу. Ігристі вина компанії відзначені майже 200 різними нагородами.

Поспостерігати за тим, як створюється вино, де зберігається і дізнатися про всі особливості технології створення можна на екскурсії. Відвідувачів пускають кілька разів на тиждень, крім неділі. Також є обмеження за віком - тих, кому не виповнилося 18 років на екскурсію не допускають. Це пов'язано з тим, що в кінці відвідування заводу всім гостям пропонують спробувати кілька сортів вина. Тривалість екскурсії дві з половиною години. За цей час відвідувачам показують всі етапи того, що проходить вино перш, ніж потрапити на прилавок.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 5

Донецька область, вул. Патріса Лумумби, 87, Бахмут

48.59767133209422 | 38.029692561161696

Сайт

Локація на Google

Відгуки 5

Igor Ignashev

15.07.2021
Шикарне підприємство, висока якість, великого рівня фахівці!
Інформація взята з google.com

Николай Понежа

17.10.2020
Чудове місце.Величезна територія як на поверхні так і під землею. Гарна і насичена фактами екскурсія. Дегустація це дійсно неймовірне дійство. Особливо приємно відвідати завод в спекотний літній день.
Інформація взята з google.com

Yuliia Za

07.03.2020
Якісна та смачна продукція. П'ємо ігристе тільки цього виробника. Варто відвідати екскурсію. Вас проведуть по виробничих приміщеннях у гіпсових штольнях, покажуть та розкажуть весь процес виготовлення ігристих вин. Екскурсоводи розповідають з душею. Наприкінці екскурсії дегустація кількох сортів вина. Єдиний недолік - немає закуски, тож захопіть її з дому (сир, модна також яблуко. А от шоколадом чи цитрусовими краще не заїдати, бо вони не дадуть відчути смак вин на повну).
Інформація взята з google.com

Оксана Іщенко

11.12.2019
Дуже сподобалась екскурсія. Екскурсовод Рустам відпрацював на 12 балів. Дегустація дуже сподобалась. Екскурсовод розповідав про шампанське та відповідав на запитання.
Інформація взята з google.com

Nadya Sergeeva

09.10.2019
Були на екскурсії з дегустацією дуже сподобалося ❤️ підземелля чарують. Після цього завітали до фірмового магазину, вибір дуже різноманітний на будь який смак і гаманець. Ціна екскурсії у 2018 році була 180 грн з чоловіка (це з дегустацією)
Інформація взята з google.com

Що подивитись

Природні об'єкти

Соляні шахти Соледара

Соледар

Природні об'єкти

Крейдяні Білокузьминівські скелі

с. Білокузьминівка

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.