Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Галина Кириленко

Галина Кириленко

Відгуки 24

olgakovalenko290

12.12.2021
Галино Максимівно, дякуємо Вам за чудову організацію такого заходу! Діти, батьки та вчителі отримали низку неймовірних вражень! Ви подарували нам веселий передноворічний настрій! Всі залишилися задоволені створеною Вами атмосферою! І спасибі за класні подаруночки! Сподіваємося на подальшу співпрацю! Вже плануємо наступну подорож з Вами!

madobrov72

03.09.2021

dobrov

03.09.2021

viktorwww2009

03.09.2021

ychenko0506

01.09.2021
З Галиною Максимівною співпрацюємо вже багато років: відправлялися на екскурсії з учнями та педагогічним колективом. Під час подорожей отримували емоційне задоволення, позитивні емоції, цікаву інформацію та подарунки. Дякуємо Галині Максимівні за цікаве дозвілля! Це цікава, емоційна, позитивна та відповідальна людина з якою варто подорожувати по країні.

01.09.2021
Четко, комфортно, весело и содержательно! Так держать!

31.08.2021
Мои дети тоже были на экскурсии ЭМАН и Галиной Кириленко. Им очень понравилось. Поездка была лёгкой, интересной и насыщенной. Хочу поблагодарить Галину за ее работу и пожелать новых увлекательных поездок и благодарных и любопытных путешествующих

31.08.2021
Галина Максимовна очень внимательна к деталям, в путешествиях это важно, чтоб ложка дегтя не портила бочки меда. Возможно так происходит благодаря ее колоссальному опыту путешествий. У нее всегда четкие сроки, время, планы, она не обещает того, чего не сможет показать. И я и мои дети очень любим поездки с ее Весёлым глобусом.

gordovenko.lena

31.08.2021
Не перший раз користуємося послугами Кириленко Галини Максимівни. Дуже задоволені організацією екскурсій. Завжди цікаво, емоційно, пізнавально. Дякуємо.

19.06.2021
Чи важка праця в організації екскурсій для сучасної молоді? Так, але маючи справу з Галиною Максимівною можна відчути легкість і свободу, бо про все подбають на високому рівні! Хочеться від щирого серця побажати незгасимої енергії та запалу в роботі! До наступної зустрічі, а вона точно буде)

01.06.2021
И нам очень хочется поблагодарить прекрасного человека и профессионала своего дела Галину Максимовна. Спасибо вам за то, что разрабатываете интересные и увлекательные маршруты, от которых в восторге не только дети, но и родители. Недавно в поездку поехала вместе с детьми: большой комфортный автобус, интересное преключение на кораблике по нашему родному Днепру, далее Дино-парк . Масса приятных впечатлений о которых мы взрослые порой забываем. Всё прошло на одном дыхании и даже ни капельки не устали. Галина Максимовна, мы желаем вам новых творческих успехов, крепкого здоровья, пусть ваши идеи всегда с лёгкостью реализуются и, конечно же удачи. Спасибо огромное.

biyunsvetlana

01.06.2021
Галина Максимівна, для дітей просто"Веселий глобус" завжди відчуває, коли "пора в путь дорогу"!Не встигну я подумати, як приходять повідомлення про нові, цікаві тури! Просто екстрасенс! Приємно працювати..., точніше відпочивати, коли твої бажання "зчитуються" на стадії думок. Дякую вам за власних дітей та за своїх учнів. З вами безпечно, цікаво, комфортно.

31.05.2021
Елена Конец учебного года решили с родителями отправится в поездку. Как здорово, что есть в Энергодаре " Весёлый глобус". Словно фея, Галина Максимовна, взмахнула палочкой и мы- на супер лайнере " Борисфен". Очутились на Днепре...это не просто экскурсия....а настоящая " Пиратская вечеринка". Целый час дети искали клады: пели, плясали пиратские танцы, искали клад самого Флинта! Да и родители провели тоже замечательно время на корабле- забыли заботы...наслаждались красотами Днепра. Огромное спасибо! Обслуживание - спец! Все 4 года - супер поездки, и главное - постоянно появляется что- то новенькое. Спасибо за креатив! Желаем Вам , наша дорогая фея, здоровья... творческих взлетов... всегла быть впереди...и открывать новые маршруты, по которым мы и отправимся в скором будущем. С уважением 4 - А класс.

Катерина

15.10.2019
Вчора тільки повернулися з чергової подорожі до міст Вінниця та Умань, яку організувала нам Галина Максимівна. Туристична група залишилася враженою від побаченого. Додому повернулися в гарному настрої та з гарними емоціями, все було гарно організовано, чудові екскурсоводи, які зацікавили дітей своїми змістовними розповідями, непомітно пролетів час відпочинку, гарна погода, мальовничі пейзажі. Ми вдячні Галині Максимівні за співпрацю, вона майстер свого діла. Бажаємо їй творчих ідей та натхнення, а також побільше туристів, які хочуть подорожувати нашою чарівною Україною!!!!

Виктория

27.01.2019
Добрый вечер. Очень хочется поделиться тем эмоциональным состоянием в каком пребывает сейчас вес наш класс. Приехали из Запорожья, ездили в цирк на воде. Незабываемое впечатление благодаря Галине Максимовнае!!!!!! Не описать словами саму организацию Как родная мама с нами была!!! Все моменты настолько серьёзно продумано, что мы классные руководители отдыхать ездим вместе с детьми. Ездим с Галиной Максимовной уже не первый раз. И каждый раз эмоций море!!!! А ещё и родители наши с нами стали ездить, потому что такие организаторов мы ещё не встречали!!!! И отдельное Спасибо всем водителям, которые нас возят, люди профессионалы своего дела!!!!! Уже договорилась за следующую поездку, ждём не дождёмся!!!

katerina.star23

10.12.2018
Співпрацюємо з Галиною Максимівною вже не перший раз і кожного разу отримуємо море позитиву, купу гарних емоцій та вражень!!!Це людина - СВЯТО!!! Вміє робити сюрпризи та піднімати настрій, щоразу відкриває для нас своє місто з різного боку і це завжди цікаво як для дорослих так і для школярів. Дякуємо за співпрацю, будемо співпрацювати і далі!!!З повагою та захопленням діти та вчителі Великої Білозерки;)Натхнення та творчих ідей у подальшій роботі!!!

Vasylii

30.11.2018
Молодець !!!

Елена

26.11.2018
25 листопада 2018 року були з дітьми на екскурсії і м.Дніпро. Дякуємо Галини Кириленко за позитивні емоції, цікаві розповіді та професійно складений маршрут. Організація екскурсійної програми та самої екскурсії сподобалась. Вважаю, що це не остання наша зустріч. Рекомендую.

Виктория

17.09.2018
Этим летом Запорожский ландшафтный клуб был в гостях в Энергодаре. И мы очень рады, что нашим гидом стала Галина. Мы столько много нового и интересного узнали об истории города, о его архитектуре и паркам, о традициях жителей. Галина своим энтузиазмом и увлеченными рассказами просто влюбила нас в свой город!

Elena

17.09.2018
Замечательная экскурсия! Потрясающая подача! Дружным коллективом Джерело-Club г. Запорожье ставим наивысший балл Галине Кириленко за её профессионализм! Удачи и процветания!

Оксана

15.09.2018
Сьогодні з учнями їздили на екскурсію одного вихідного дня, заповідник Кам'яна могила на свято День Степу. Поїздку огрганізувала творча креативна та дуже позитивна Галина Максимівна тур. агенство "Веселый глобус". Хочемо подякувати їй за позитив яким вона нас зарядила перед початком поїздки, за її терпіння. Я та мої учні 6-Б кл. бажають Вам продовжувати в томуж дусі дарувати людям свято, побільше поїздок які обєднують людей, розширюють іх кругозір прививають любов до Батьківщини. Сподіваємось на подальшу співпрацю!!!

Светлана

11.09.2018
Якщо хочете отримати задоволення від екскурсії, то відправляйтеся у подорож з Галиною Максимівною. Завжди емоційна, енергійна, весела, майстер своєї справи. У неї завжди продумані і екскурсії, багато інформації, сюрпризів та несподіванок. З нею цікаво і дорослим, і дітям. Ніхто краще неї не розповість Вам про місто енергетиків - Енергодар. Рекомендую як екскурсовода- професіонала.

Елена

10.09.2018
Езжу с Галиной Максимовной не первый год и каждый раз это - ПРАЗДНИК!!!! Она профессионал своего дела!!!! Хотите эмоций, радости от познания нового, интересного,организованности, порядка, четкости....все к Галине Максимовне!!!! Каждое путешествие с ней заканчивается одинаково..." Хочу еще!!!!!" Если путешествовать, то только с Галиной Максимовной!!!!! Кстати....21-23.09 мы снова в путь...удачи всем нам!!!

kucherenko.n.n

10.09.2018
Пользуюсь туруслугами Галины давно. Она профессионал своего дела. Всегда готова выслушать и реализовать ваши запросы как путешественника. Рекомендую к знакомству и сотрудничеству!
Оцінки Відгуки 24

200

грн/год

Енергодар
Українська, Російська

Спеціалізація

Досвід

1991 year

Контактна інформація

vglobus15@gmail.com
Підписатися

Підписники 0

Підписався 0

Гіди

Галина Кириленко

Енергодар
гід
По місту екскурсії: тематичні, різновікові.