Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Відгуки 15

Natali Novik

26.04.2018
Відвідала близько 10 екскурсій з паном Антоном. Завжди багато цікавої інформації. Всі маршрути добре сплановані. Після екскурсій багато вражень.

Вадим Медяник

26.04.2018
Я як історик і кандидат історичних наук високо оцінюю рівень екскурсій,ерудованість і обізнаність пана Антона. Він-справжній знавець історії міста Катеринослава-Дніпра, що розробив досить цікаві за своїм різноманіттям екскурсійні маршрути, пов'язані з архітектурним "обличчям" міста та повсякденним життям його мешканців. Раджу всім відвідати захоплюючі екскурсії справжнього знавця міста-на-Дніпрі Антона Мухіна!

Mikhail Frantskevich

26.04.2018
75 лет живу в городе, но по настоящему узнавать его стал благодаря экскурсиям с Антоном. Очень всем рекомендую.

26.04.2018
Дуже приємно,що в Дніпрі з'явилося так багато поціновувачів власної історії і культури. А Антону велика дяка за розмаїття тем і уміння зацікавити людей різних поколінь!

Wolcha

26.04.2018
Несомненное один из лучших гидов Днепра! Разнообразие тематических экскурсий поражает. Что не мало важно - не занудный. Очень советую.

Єгор Гуськов

26.04.2018
Антон влаштовую чи не найкращі історичні подорожі містом. Антон завжди спілкується українською і це дуже приємно.

Kateryna Alexeenko

26.04.2018
Відвідуємо з чоловіком екскурсії Антона з 2012 го року, завжди цікаво і різноманітно. Антон дуже приємний і привітний. Дуже дякуємо.

Nina Berkut

26.04.2018
Человек живет этим - историей нашего города (и не только), поэтому необычайно интересно проводит экскурсии. Очень жалею, что не познакомилась с Антоном раньше, к нам приезжали родственники, которых надо было развлекать как-то. Теперь знаю, как))) Мне и самой было как-то неловко, что прохожу мимо каких-то старых красивых зданий и мало что о них знаю. Теперь жизнь налаживается...

Irine West

26.04.2018
Улюблений екскурсовод. Нехай мене придушать всі гіди, чиї екскурсії я колись відвідувала, але скажу. Пан Антон має хист, вірте мені. Жи би три години слухати людину,і то не набридло ні на мить..то є талант і розум знайти і тримати в голові стільки інфи і вміти її цікаво подати, з увагою до дрібниць, таких, як наприклад, квитки, спеціально надруковані. Поважаю людей, котрі люблять свою справу і якісно її виконують.

Nadiia Komarova

26.04.2018
Не думала, що зможу зовсім по-іншому дивитися на такі ніби знайомі місця, на будинки та вулиці, які бачила так часто, на саме місто, де жила багато років. Але після екскурсій Антона це сталося, і діалог із містом розпочався. Дуже вдячна і всім раджу!

Наталья Бондаренко

26.04.2018
Коли є можливість, із задоволенням відвідую екскурсії, які проводить Антон. Цікаві факти і подача матаріалу, історична тематика залишає бажання знову і знову звернутися до Антона, як профі своєї справи. Рекомендую!

Yana Prozorova

26.04.2018
Очень рекомендую посещать экскурсии, которые проводит Антон! Была на экскурсиях даже с детьми, даже с коляской. Такая себе прогулка по городу с одновременным получением полезной и интересной информации. Некоторые живут в городе всю жизнь, а узнают его благодаря Антону. Пользуясь случаем, говорю огромное спасибо за подчерпнутые знания о городе и передачу их нам.

Маргарита Корж

26.04.2018
Я знайома з Антоном лише з весни 2017 року і вже відвідала 14 його ескурсій. Мені імпонує підхід до матеріалу, з яким він працює, громадянська позиція, яку відчуваєшь, коли слухаєшь його розповіді про історію Катеринослава і людей, які працею, знаннями, пристрастю і грошима зводили наше місто. Іноді ми ходили майже одними і тими ж вулицями, а здавалось, що кожного разу це інше місто. Антон вміє звернути увагу на невідомі перлини і приховані діаманти. Зараз зима, є змога поіздити автобусом, але я сумую за літніми пішохідними екскурсіями. Прийде весна і ми знові будемо блукати вулицями і дивитись на будинки, особливо вражають і надихають мене нічні мандри. Сподіваюсь, що буде продовжено і проект екскурсій навколо островів Дніпра. Дякую за знання і враження.

Віктор Єкшов

26.04.2018
Пан Антон - це той ентузіаст у Дніпрі, який створив світ екскурсій в цьому місті, поки інші фахівці чухали потилиці й не розуміли, чи потрібно це саме тут. Він був першим з екскурсоводів, хто запровадив українську під час заходів як норму для багатонаціонального й переважно російськомовного міста, перший, хто розробив українську тематику в Дніпрі, перший, хто доступно популяризував і продовжує популяризувати складні події української національної революції на Січеславщині... Одне це заслуговує на глибоку пошану до цієї людини, яка через просвітницьку діяльність формує образ Дніпра як українського міста.

Александр Прибыток

26.04.2018
Посетили с женой большое количество экскурсий проведенных Антоном - все живо, интересно, на одном дыхании!
Оцінки Відгуки 15

200

грн/год

Дніпро
Українська

Спеціалізація

Досвід

2011 year

Контактна інформація

ant1099@i.ua
Підписатися

Підписники 0

Підписався 0

Гіди

Антон Мухін

Дніпро
гід
Проводжу екскурсії з 2011 р. За фахом – фізик. За цей час розробив понад 40 екскурсійних маршрутів по місту.

Єгор Засипкін

Дніпро
гід
Автор, організатор і ведучий екскурсій по м. Дніпро з багаторічним досвідом в сфері музейної справи, наукової діяльності і організації заходів.

Ганна Терянік

Дніпро
гід особистий водій
Працюю гідом з 2017 року. Беру участь у проекті «Шляхами Героїв»

Риба Андрій

Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, Нікополь, Петриківка, Новомосковськ
гід фотограф Трансфер Індивідуальні тури Корпоративні заходи екстрім

Ольга Філь

Дніпро
гід
Працюю гідом з 2015 року.

Людмила Загоскіна

Дніпро
гід
Місто Дніпро, острів Монастирський, Дніпровські пороги

Veronica Avdeyeva

Дніпро, Харків, Запоріжжя, Василівка
гід індивідуальні тури та екскурсії
Відчуй ритм нашого міста!

Дарина Черменський

Дніпро
індивідуальні тури та екскурсії перекладач
Дніпро - не тільки центр і набережна !!!

Світлана Тараненко

Дніпро, Запоріжжя
гід
Історик, краєзнавець. Старший науковий співробітник Запорізького краєзнавчого музею. Маю великий досвід, працюю на високому професійному рівні. Комунікативна. Текст і мову адаптую на запит замовника.

Любов Алексієвська

Дніпро, Петриківка, Новомосковськ
гід
Я розробила близько 20 авторських екскурсій по місту й області на різні смаки для різних вікових груп: автобусні, оглядові, історичні, етнографічні і просто для відпочинку.

Ірина Остапчук

Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Олександрія
гід індивідуальні тури та екскурсії корпоративні заходи
Організовую і проводжу індивідуальні і корпоративні тури по Кривому Рогу,та із Кривого Рогу до Дніпра,Олександрії, Запоріжжя

Юра Фанигін

Дніпро, Кам'янське, Петриківка
гід шопінг-консультант гастро-гід
Працюю у історичній галузі з 2003 р. Фаховий історик, археолог, реставратор археологічної кераміки та каменю, екскурсовод-гід.

Victor Yekshov

Дніпро
гід

Tatyana Boyko

Дніпро
гід корпоративні заходи

Надія Акімова

Дніпро, Полтава, Харків, Запоріжжя, Суми
гід
Член Всеукраїнської Ассоціації Гідів. 59 екскурсійних маршрутів.

Лариса Зубрич

Дніпро, Полтава, Харків, Суми, Петриківка, Святогiрськ
гід
Ще зі студентських років захоплююсь подорожами, і це захоплення переросло у справу всього життя.

Ксения Острогляд

Дніпро
гід індивідуальні тури та екскурсії корпоративні заходи особистий водій трансфер

Леся Логашова

Дніпро
гід індивідуальні тури та екскурсії
Экскурсовод Днепр

Євген Іванов

Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, Нікополь, Петриківка, Новомосковськ
індивідуальні тури та екскурсії гід корпоративні заходи особистий водій трансфер

Олена Дудченко

Дніпро, Харків, Запоріжжя, Петриківка
гастро-гід гід індивідуальні тури та екскурсії
Мешкаю в красивому місті на р. Дніпро. Закінчила курс гастро-гідів , маю сертифікат Всеукраїнської асоціації гідів та Всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму. Багато подорожую по Україні.