Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Відгуки 6

Vlad

06.10.2018
Пані Вікторія - це була неймовірна подорож визначними місцями харківщини! Особливо цікаво було відвідати Шарівський замок. Те, як Вікторія віддається під час подорожей - дивує! Вміння тримати увагу аудиторії і подаруночки не змусили нас сумувати!Такими людьми надихаєшся! Рекомендую.

Віталій

21.09.2018
Дякую за відкриття українського Ізюму і за творення нового потенціалу патріотичних екскурсій нашим неповторним краєм!

Оксана

21.09.2018
Всі зірочки для Вас!!! Я пишаюся знайомством з Вами.

Тетяна

18.09.2018
Під час ексурсій з пані Вікторією не лише пізнаєш щось нове для себе з історії Держави, а й заряджаєшся абсолютним позитивом! Не кожен гід може собі таке дозволити)) З нетерпінням чекаю на нові зустрічі з Вами!! Бажаю Вам творчого натхення і щиро дякую за Вашу посвітницьку діяльність!

Stas

10.07.2018
Добра і необхідна для Харківщини і всієї України справа! Це допоможе всім нам зрозуміти нарешті, що Україна і наша рідна Слобідчина це унікальна земля, з мальовничими куточками, дивними краєвидами та цікавою самобутньою історією, яка ще чекає свого відкриття. Бо ж наша земля ховає ще багато-багато таємниць! Дякую за Вашу невтомну і наполегливу працю!

Marianna

10.07.2018
Унікальна талановита людина це свято, провідник до змістовного і цікавого! Особливо, коли вона екскурсовод-патріот, ерудит, інтелегент!!! Пані Вікторіє, Ви неповторна, і спілкування з Вами це велика насолода і щастя! Дуже дякую за спільно проведений час у Чернівцях, неповторно змістовні та цікаві екскурсії містом Харковом і Харківщиною!!! Бажаю міцного здоров'я, плідних проектів і достойних екскурсантів! Мрію про зустріч!))
Оцінки Відгуки 0
Ціна за запитом
Харків, Ізюм, Пархомівка, Чугуїв
Українська, Російська, Англійська

Спеціалізація

Досвід

з 1997 року
Підписатися

Підписники 4

Підписався 1