Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Відгуки 19

30.06.2021
Нам пощастило відвідати Південний ГЗК разом з Вікторією. Професійний гід, який може розповідати про своє рідне місто годинами. Почули дуже багато цікавої інформації не лише про промисловість, але й про місто та його історію. Вікторія дуже щедро ділиться інформацією та своєю позитивною енергетикою. Ми залишились дуже задоволені і дякуємо за змістовну та цікаву екскурсію.

ingabondareva120

27.06.2021
Мандрували з Вікторією два рази. Це професіонал своєї справи, людина закохана в свою роботу. Протягом екскурсії майже безперервно надає інформацію, факти. Були в Криворізькому ботанічному саду, тонелі Кохання, на провальних воронках, на скані гірничодобувної техніки. Маємо і надалі бажання відвідувати її екскурсії. До нових зустрічей!

25.06.2021
Была на 10часовой экскурсии по Кривому Рогу, Виктория просто влюбила в город, нереальную природу. Рассказ был не заучен, а действительно с душой и очень интересно, многое запомнила. Очень настоятельно рекомендую побывать хотя бы раз

24.06.2021
Щиро вдячна за абсолютно фантастичну екскурсію по абсолютно фантастичному місту. За день побачили неймовірну кількість цікавинок, несподіванок і просто дивовижних локацій. Пані Вікторія обізнана, ерудована, позитивно налаштована гідеса, що вміє не тільки цікаво подати інформацію, а й забезпечити екскурсантам комфортний відпочинок.

artemenko446

23.06.2021
Спасибо за прекрасную познавательную экскурсию, потрясающие впечатление, хорошая организация и профессионализм экскурсовода

15.06.2021
Раніше тільки стежила за інформаційними публікаціями пані Вікторії як екскурсовода на Фейсбуку. Згодом уже сформувалося уявлення про неї як кваліфікованого гіда. Але екскурсія 12 червня 2021 року "Тунель кохання й сад троянд" перевершили всі мої очікування. Уже на етапі оглядової екскурсії містом оживали сторінки історії Кривого Рогу. Пані Вікторія вміє організувати учасників, зацікавити різні вікові категорії й забезпечити екскурсантам чудовий настрій та незабутні враження. Рекомендую!

14.06.2021
Відвідали екскурсію «Тунель кохання». Враження незабутні. Дякую за можливість пізнавати рідне місто! Все було супер!!!!

ilona.derusova

13.06.2021
Неодноразово була на екскурсії, гідом якої була пані Вікторія. Ці миті незабутні: завжди привітна, позитивна, активна,турботлива Вікторія - фахівець своєї справи. Одразу помічаєш, що вона любить свою справу, ділиться своїми знаннями, намагається любов до рідної землі передати туристам. Одним словом - патріот свого міста!

13.06.2021
Уже вдруге подорожую з Вікторією. Цього разу була лавандова фазенда, після якої така ейфорія!!!Чаруючі аромати і види лаванди змушують забути будь-які негаразди. Дякую!!!

11.04.2021
Була з Вікторією на змістовних і пізнавальних екскурсіях по Ботанічному саду і в Петриківці, море позитиву та гарні часи відпочинку вам гарантовані!!

02.04.2021
Завжди знала, що найкращі - вчителя географії і історії. Виктория - це підтвердження моїх думок))) Так любити і розповідати про промислове місто може тільки досвідчена і неравнодушна людина. Дякую за знайомство з Кривим Рогом і його міццю.

28.03.2021
Хороший гид, очень любит свой город. Помогла нам организовать двухдневный тур в Кривой Рог, проживание, питание, экскурсии на все знаковые точки включая карьер. Рекомендуем

27.03.2021
Огромное спасибо за невероятно насыщенную и интересную экскурсию!!! Мы всей семьёй получили огромное удовольствие и незабываемые впечатления!!! Виктория - вы профессионал своего дела!!! Надеемся, что теперь мы с Вами на долгие годы! Ждём с нетерпением новых поездок и увлектельных рассказов!

Светлана

22.01.2019
Спасибо! Очень весело и позитивно! Даже не представляла, что в нашем городе есть такое симпатичное место - аллея Любви. Благодарим Викторию Павловна и очень надеемся, что нас ждут новые открытия....

Irina

18.01.2019
Вдячні Вікторії за змістовну екскурсію на кар‘єр ПГЗК для учнів школи 75. Цікаво, доступно для дітей, бонусом був музей ПГЗК. В подальшому плануємо працювати з пані Вікторією.

Iryna

17.01.2019
Первое, что я сделаю, когда приеду в Украину, поеду с Викторией на ЮГОК и в Петриковку! Знаю Викторию очень давно как высокопрофессионального педагога-географа, гида и просто человека . Ее посты на ФБ всегда смотрю с интересом. Она открыла мне Украину заново, не побоюсь высоких слов! Никогда столько путешествовала по ней, пусть и виртуально.

Юлия

17.01.2019
Очень увлекательная экскурсия в Ботанический Сад. Всем советую! Спасибо!

Dmitry

17.01.2019
Выпал случай попасть в наш Криворожский ботанический сад на экскурссию. Получила море впечатлений. Красота невероятная. Но больше всего понравилась экскурссовод Виктория . Всё слаженно,организовано! Очень интересный подход к работе она рассказывала всё о городе по пути до ботанического сада. Время в пути пролетело весело и приятно. Хочется сказать слова благодарности .И о таких людях говорят : " Человек на своём месте !" РЕКОМЕНДУЮ НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ !

любов

17.01.2019
Цікаві, змістовні, насичені фактами розповіді. Особливо захоплює знання флори нашого краю.
Оцінки Відгуки 19

300

грн/год

Кривий Ріг
Українська, Російська

Спеціалізація

Досвід

з 2014 року
Підписатися

Підписники 5

Підписався 0