Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Вікторія Грисенко

Вікторія Грисенко

Відгуки 26

freedom10618

15.10.2021
14.10.2021г. компанией были на экскурсии "Техногенный Кривой Рог". Экскурсия познавательная, экскурсовод Виктория опытный и компетентный специалист и приятный человек. Однако должен заметить, что впечатления от экскурсии формируются на основании ряда факторов. Не только от персоналии экскурсовода. Хочу обратить внимание организаторов на выбор транспорта и размещение экскурсантов. Перемещение осуществлялось на Мерседесе, переделанном из грузового. Он кардинально отличается от заводского пассажирского комфортом подвески и расстоянием между сиденьями пассажиров. Поэтому нашей компании из 6 взрослых, хоть и не слишком габаритных мужчин было не комфортно провести весь день в преодолении дорожных ухабов и множественных "лежачих" полицейских Кривого Рога и окрестностей. Организаторы заранее знали о составе экскурсантов, понимали пол, возраст и тем не менее не придали этому значения и разместили нашу компанию на последних двух рядах. И это при том, что фактически нас должно было быть 7 и одно место фактически добавилось, но все равно было очень не удобно! Считаю что на этом организаторам не стОит экономить, а менеджерам организатора надо анализировать состав экскурсантов при планировании размещения пассажиров и выборе транспорта. Все остальные компоненты экскурсии оставили только позитивные впечатления.

14.10.2021
Під враженням від екскурсії із гідом Вікторією Грисенко!!! Незабутні спогади забезпечені, всім раджу!!!

28.09.2021
Дуже обізнана, щира людина. Відкрила для мене Петриківку. Прекрасний екскурсовод.

27.09.2021
25.09.2021 был на экскурсии в Кривом Роге. Очень повезло что у нас был такой замечательный экскурсовод. Виктория, показала нам удивительные локации и даже больше чем было предусмотрено туром. Рассказывает очень интересно. А в финале у меня до поезда оставалось 4 часа и она посоветовала где можно приятно скоротать это время. Огромное ей спасибо, она профессионал.

maksumchuc03

02.09.2021
Дуже задоволена екскурсією , яку проводила Вікторія. Проживала 23 роки в Кривому Розі, але дізналась багато цікаво, а чоловік взагалі був в захваті, не знав , що так цікаво і гарно може бути в індустріальному місті. Екскурсія проводилась від душі і помітно, що Вікторії подобається своє місто і цим вона заряджає всіх людей навколо)

12.08.2021
Вікторія чудова! Цікаво проводить екскурсії, розповідає з душею. Хочеться слухати ще і ще :)

lizapopovich12

11.08.2021
Была на эксурсии на карьер ЮГОКА. Это просто невероятно, вид захватывает! Виктория отличный экскурсовод, рассказывала обо всем с душой, было очень интересно узнать побольше о Кривом Роге.

30.06.2021
Нам пощастило відвідати Південний ГЗК разом з Вікторією. Професійний гід, який може розповідати про своє рідне місто годинами. Почули дуже багато цікавої інформації не лише про промисловість, але й про місто та його історію. Вікторія дуже щедро ділиться інформацією та своєю позитивною енергетикою. Ми залишились дуже задоволені і дякуємо за змістовну та цікаву екскурсію.

ingabondareva120

27.06.2021
Мандрували з Вікторією два рази. Це професіонал своєї справи, людина закохана в свою роботу. Протягом екскурсії майже безперервно надає інформацію, факти. Були в Криворізькому ботанічному саду, тонелі Кохання, на провальних воронках, на скані гірничодобувної техніки. Маємо і надалі бажання відвідувати її екскурсії. До нових зустрічей!

25.06.2021
Была на 10часовой экскурсии по Кривому Рогу, Виктория просто влюбила в город, нереальную природу. Рассказ был не заучен, а действительно с душой и очень интересно, многое запомнила. Очень настоятельно рекомендую побывать хотя бы раз

24.06.2021
Щиро вдячна за абсолютно фантастичну екскурсію по абсолютно фантастичному місту. За день побачили неймовірну кількість цікавинок, несподіванок і просто дивовижних локацій. Пані Вікторія обізнана, ерудована, позитивно налаштована гідеса, що вміє не тільки цікаво подати інформацію, а й забезпечити екскурсантам комфортний відпочинок.

artemenko446

23.06.2021
Спасибо за прекрасную познавательную экскурсию, потрясающие впечатление, хорошая организация и профессионализм экскурсовода

15.06.2021
Раніше тільки стежила за інформаційними публікаціями пані Вікторії як екскурсовода на Фейсбуку. Згодом уже сформувалося уявлення про неї як кваліфікованого гіда. Але екскурсія 12 червня 2021 року "Тунель кохання й сад троянд" перевершили всі мої очікування. Уже на етапі оглядової екскурсії містом оживали сторінки історії Кривого Рогу. Пані Вікторія вміє організувати учасників, зацікавити різні вікові категорії й забезпечити екскурсантам чудовий настрій та незабутні враження. Рекомендую!

14.06.2021
Відвідали екскурсію «Тунель кохання». Враження незабутні. Дякую за можливість пізнавати рідне місто! Все було супер!!!!

ilona.derusova

13.06.2021
Неодноразово була на екскурсії, гідом якої була пані Вікторія. Ці миті незабутні: завжди привітна, позитивна, активна,турботлива Вікторія - фахівець своєї справи. Одразу помічаєш, що вона любить свою справу, ділиться своїми знаннями, намагається любов до рідної землі передати туристам. Одним словом - патріот свого міста!

13.06.2021
Уже вдруге подорожую з Вікторією. Цього разу була лавандова фазенда, після якої така ейфорія!!!Чаруючі аромати і види лаванди змушують забути будь-які негаразди. Дякую!!!

11.04.2021
Була з Вікторією на змістовних і пізнавальних екскурсіях по Ботанічному саду і в Петриківці, море позитиву та гарні часи відпочинку вам гарантовані!!

02.04.2021
Завжди знала, що найкращі - вчителя географії і історії. Виктория - це підтвердження моїх думок))) Так любити і розповідати про промислове місто може тільки досвідчена і неравнодушна людина. Дякую за знайомство з Кривим Рогом і його міццю.

28.03.2021
Хороший гид, очень любит свой город. Помогла нам организовать двухдневный тур в Кривой Рог, проживание, питание, экскурсии на все знаковые точки включая карьер. Рекомендуем

27.03.2021
Огромное спасибо за невероятно насыщенную и интересную экскурсию!!! Мы всей семьёй получили огромное удовольствие и незабываемые впечатления!!! Виктория - вы профессионал своего дела!!! Надеемся, что теперь мы с Вами на долгие годы! Ждём с нетерпением новых поездок и увлектельных рассказов!

Светлана

22.01.2019
Спасибо! Очень весело и позитивно! Даже не представляла, что в нашем городе есть такое симпатичное место - аллея Любви. Благодарим Викторию Павловна и очень надеемся, что нас ждут новые открытия....

Irina

18.01.2019
Вдячні Вікторії за змістовну екскурсію на кар‘єр ПГЗК для учнів школи 75. Цікаво, доступно для дітей, бонусом був музей ПГЗК. В подальшому плануємо працювати з пані Вікторією.

Iryna

17.01.2019
Первое, что я сделаю, когда приеду в Украину, поеду с Викторией на ЮГОК и в Петриковку! Знаю Викторию очень давно как высокопрофессионального педагога-географа, гида и просто человека . Ее посты на ФБ всегда смотрю с интересом. Она открыла мне Украину заново, не побоюсь высоких слов! Никогда столько путешествовала по ней, пусть и виртуально.

Юлия

17.01.2019
Очень увлекательная экскурсия в Ботанический Сад. Всем советую! Спасибо!

Dmitry

17.01.2019
Выпал случай попасть в наш Криворожский ботанический сад на экскурссию. Получила море впечатлений. Красота невероятная. Но больше всего понравилась экскурссовод Виктория . Всё слаженно,организовано! Очень интересный подход к работе она рассказывала всё о городе по пути до ботанического сада. Время в пути пролетело весело и приятно. Хочется сказать слова благодарности .И о таких людях говорят : " Человек на своём месте !" РЕКОМЕНДУЮ НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ !

любов

17.01.2019
Цікаві, змістовні, насичені фактами розповіді. Особливо захоплює знання флори нашого краю.
Оцінки Відгуки 26

300

грн/год

Кривий Ріг
Українська, Російська

Спеціалізація

Досвід

2014 year

Контактна інформація

grisenko.viktoriya@gmail.com
Підписатися

Підписники 0

Підписався 0

Гіди

Риба Андрій

Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, Нікополь, Петриківка, Новомосковськ
гід фотограф Трансфер Індивідуальні тури Корпоративні заходи екстрім

Ірина Остапчук

Кривий Ріг
гід фотограф
З 2015 р. почала займатися екскурсійною справою, спеціалізуючись на проведенні екологічних екскурсій.

Вікторія Грисенко

Кривий Ріг
гід
Екскурсії містом Кривий Ріг провожу з 2014 року.

Ірина Остапчук

Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Олександрія
гід індивідуальні тури та екскурсії корпоративні заходи
Організовую і проводжу індивідуальні і корпоративні тури по Кривому Рогу,та із Кривого Рогу до Дніпра,Олександрії, Запоріжжя

Анна Каверіна

Кривий Ріг
гід
Кривий Ріг. Можу організувати поїздки в інші області і міста.

Сергей Белай

Кривий Ріг
фотограф індивідуальні тури та екскурсії гід шопінг-консультант
Покажу місця для фотосесій в Кривому Розі.

Євген Іванов

Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, Нікополь, Петриківка, Новомосковськ
індивідуальні тури та екскурсії гід корпоративні заходи особистий водій трансфер

Володимир Мурашкін

Кривий Ріг
гід індивідуальні тури та екскурсії перекладач особистий водій
Ми зможемо знайти спільну мову