Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn
0 відгуків
Оцінки
₴ 900

Координатор туру

Just Lviv It

Гра в кохання

Життя минає, ми старіємо, годинникові стрілки невпинно біжать вперед, речі псуються та виходять з ладу, але яскравими залишаються спогади та враження, які ми перлинами нанизуємо в своїй пам’яті.

Найгарніша романтична історія людства буде розвиватися у Львові, і ця історія – Ваша! На фоні красивих давніх будинків і вузеньких брукованих вуличок, в тихих каварнях і людних кнайпах!

Вас очікує прогулянка по старому місту та романтичні страви в мережі найпопулярніших ресторанів Східної Європи! Скуштуєте запашного збуджуючого напою в « Львівська Копальня Кави», який так добре пасує закоханим, а тоді неосяжний політ над усім містом на даху «Львівської Майстерні шоколаду» і найкрасивіша у світі панорама!

Ви почуєте розповідь про ті історії кохання, які мали місце у Львові – про бідного художника Артура Гротгера та його кохану Ванду Моне, про війну за шляхетну наречену під стінами домініканського монастиря, про збожеволілих від кохання до дівчини з роду Вільчків дуелянтів… А також побачите площу Ринок та прилеглі до неї вулички – Вірменську, Староєврейську, Руську, імпозантний проспект Свободи і славнозвісний оперний театр, що його увінчує!

Окрім того, для Вас обох буде – квест «Гра в кохання»! Виконуючи завдання, Ви відчуєте себе справжньою командою!

Відгуки 0

Немає відгуків

Деталі туру
  • Місто: Львів
  • Тривалість : 3 годин
  • К-сть осіб в групі : 2
  • Ціна з особи : з пари | 900.00 грн.

Координатор туру

Just Lviv It

+380 (50) 438-27-60

Інші пропозиції

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.