Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Зоологічний парк «Таврія»

Заснований в 1993 р на 286 га, де мешкає понад 400 вихованців – представників степової, лісостепової, і навіть лісової фауни.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Зоологічний парк «Таврія»

Заснований в 1993 р на 286 га, де мешкає понад 400 вихованців – представників степової, лісостепової, і навіть лісової фауни.

Унікальну можливість спостерігати за поведінкою тварин у природніх умовах надає зоологічний парк «Таврія». На території у 286 га вільно себе почувають понад 400 тварин — представників степової, лісостепової і навіть лісної фауни.

Природний зоологічний парк «Таврія» було засновано у 1993 р. в одному з наймальовничіших куточків Запорізької області, де на пологих схилах балки цилінні ділянки степу межують з тінистими гаями. Де-не-де зустрічаються дерева акації. Дном балки тече солонуватий струмок, перекритий греблею. Тут влаштовані декілька озер, розводиться риба. Все розпочалося із семи пар диких копитних тварин, привезених сюди із відомого заповідника «Асканія-Нова» і острова Бірючий. Серед них — кінь Пржевальського, північноамериканський бізон, муфлон європейський, косуля, лань, олень благородний, кулан.

Комфортні умови, що були створені співробітниками парку, дозволили значно збільшити популяцію цих тварин.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 1

Запорізька область, Новомиколаївський рн, смт. Терновате.

47.823021 | 36.177866

(096) 333-41-58

Відгуки 1

Елена Загорий

26.04.2018
Замечательное место для отдыха, переключиться от городской суеты и получить массу удовольствия и ярких впечатлений. Возможно взять в аренду домик, сходить на рыбалку, увидеть бизонов, коней Пржевальского, косули...

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.