Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Язловецький палац

Язловецький палац, який було остаточно збудовано в 1659-му році, по праву вважається пам’яткою архітектури національного значення.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Язловецький палац

Язловецький палац, який було остаточно збудовано в 1659-му році, по праву вважається пам’яткою архітектури національного значення.

Знаходиться він в Бучацькому районі Тернопільської області і на даний момент вважається жіночим монастирем.

Споруда має П-подібну форму і повністю збудована з каменю і цегли. Цікавий історичний факт свідчить, що будівництво почалося з легкої руки польського магната Олександра Конєцпольського, який був заклятим ворогом Богдана Хмельницького. Саме він зайнявся активними роботами по укріпленню фортеці. В наступні роки будівля була монастирем, а після приходу радянської влади – зоотехнікумом і навіть санаторієм. На даний момент Язловецький палац об’єднує в своїх стінах все той же жіночий монастир і реабілітаційну лікарню. На другому поверсі знаходиться музей Марцеліни Даровської, яка заснувала монастир в 1854-у році.

Красива архітектура, велика історична цінність і духовна значимість об’єкту дозволять там знайти для себе щось цікаве практично кожному туристу, котрий цікавиться історією України. Гарні краєвиди і масштабність споруди приведуть в захват фотографів, художників, архітекторів та інших людей від мистецтва.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0

Тернопільська область, с. Язловець

48.957293 | 25.439399

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.