Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Садиба Сангушко-Потоцьких

Палацово-парковий комплекс, фрагменти якого збереглися в селищі Антоніни, створювався магнатами Сангушко і Потоцькими у XVIII-XIX ст.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Садиба Сангушко-Потоцьких

Палацово-парковий комплекс, фрагменти якого збереглися в селищі Антоніни, створювався магнатами Сангушко і Потоцькими у XVIII-XIX ст.

Історія садиби починається приблизно в 1720-му році, коли створювався шикарний ландшафтний парк та оранжерея. На початку 1800-их садиба перейшла у володіння сімейства Потоцьких і граф Юзеф створив величний на той час ботанічний сад з властивим йому розмахом і захватом.

Після руйнації будівлі більшовиками у 1919-му році споруда більше не відновлювалася, а на її місці обладнали футбольний стадіон. Тим не менш, на початку 60-их років декільком спорудам колишнього маєтку надали статус пам’ятки архітектурно-садового мистецтва, які і збереглися до нашого часу у відносній цілісності.

Саме вони залишаються основним об’єктом туристичної цікавості, відображаючи культури і смаки панства, яке існувало на території сучасної України протягом декількох останніх століть. Історики, митці, фотографи, а також звичайні активні туристи знайдуть в цій місцині для себе надзвичайно багато цікавого та автентичного, пов’язаного з українською культурною та фінансовою елітою минулих часів.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0

Хмельницька область, вул. Леніна, 21, смт Антоніни

49.808748 | 26.870727

(03855) 5-11-65

Відгуки 0

Немає відгуків

Що подивитись

Фортеці, замки, палаци

Замок князів Острозьких

вул. Замкова, 1/1, Старокостянтинів

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.