Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Садиба "Під лелекою"

Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Садиба "Під лелекою"

Село Актове розташоване серед каньйонів національного природнього парку «Бузкий гард» і місцеві жителі мають можливість милуватись унікальною геологічною та туристичну пам’яткою прямо з вікон власних будинків.
Заснував село поміщик Скаржинський Віктор Петрович, що за часів ліквідації кріпосного права передав територію сучасного села, серед каньйонів, на скелях, не перспективні землі для ведення сільського господарства своїм кріпосним по акту, тому село і отримало назву Актове.
Сьогодні село завдяки унікальному розташуванню має можливість для розвитку туризму.

Каньйони та туризм

Каньйони, що межують з селом Актове входять до складу національного природнього парку «Бузький гард». На окремих ділянках каньйону можна побачити кисталосланці архейської ери, що мають вік приблизно 3 млрд. років. Вони представлені мігматимами, кварцитами, гнейсами, сланцями, інколи із вкрапленнями гранатів.
Кристалічні породи на території парку не вкриті осадовими – тими, які утворюються на дні морів та океанів. 14-10 млн. років, тому наша територія та сучасні Балкани були узбережжям Сарматського моря, а Крим і Кавказ – островами. Тому тут знайдено низьку видів рослин і тварин, які мешкають на Балканах, в Піренеях, в Криму, на Кавказі, або мають там найближчих родичів.

Проекти розвитку теріторії

Туристичний бум залучив нашу громаду до розвитку туристичних послуг: проведення екскурсій, харчування, продаж сувенірів, місцевої продукції, катання на конях, щороку з'являється щось новеньке. Ми віримо, що туризм принесе позитивні зміни в наше село, тому раді зустрічати вас в Актовських каньйонах.
Щоб створити умови для комфортного відпочинку туристів, а нашому селу була б від цього користь, ми зареєстрували в селі громадську організацію «СИЛА СИЛА». Поставивши собі великі та амбітні цілями щодо розвитку села, наша організація почала створювати і надавати всілякі туристичні послуги для залучення коштів на реалізацію статутних завдань організації. Так що пам'ятайте – відпочиваючи в Актове, ви допомагаєте нашому селу розвиватися!
Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 1

Миколаївська область, вул. Степова, 26, село Актово

47.7101864 | 31.4625814

+380939359165

Сайт

Відгуки 1

23.08.2021
Не рекомендую ехать сюда. В Трикратах прекрасная природа, лучше отдохнуть у реки, чем тратить время на не серьёзную организацию. Повар Людмила все обещает, а по факту ничего нет. Оговаривали обед для группы, выбирали блюда, подтверждали несколько раз, по приезду сделали вид что ни о чем не слышали. Кормили чем придётся, все разное, как-будто собирали по соседям. Если планируете отдых группой, вам точно не сюда.

Що подивитись

Природні об'єкти

Актівський каньйон

Миколаївська область

Природні об'єкти

Скеля "Пуп Землі"

село Актово

Природні об'єкти

Трикратський ліс

Миколаївська область

Природні об'єкти

Арбузинський каньон

с. Актово, с. Трикрати

Природні об'єкти

«Бузький Гард»

Миколаївська область

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.