Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Резиденція минулого президента у сухолуччинському заповіднику

У Дніпровсько-Тетерівському заповіднику існує закинута резиденція президента Януковича, який втік з України під час революції 2013-2014 року.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Резиденція минулого президента у сухолуччинському заповіднику

У Дніпровсько-Тетерівському заповіднику існує закинута резиденція президента Януковича, який втік з України під час революції 2013-2014 року.

У 1967 році у Київській області створили заповідно-мисливське господарство, яке призначалося для полювання вищого партійного керівництва. З настанням Незалежності постало питання про створення на цих землях національного парку, але цього не сталося, бо в 2007 році на територію господарства наклав око тогочасний президент Віктор Янукович. З того часу вхід на територію Дніпровсько-Тетерівського господарства суворо охоронявся, виріс паркан, з’явилися пости та охоронці з автоматами. Янукович облаштував тут дві свої мисливські резиденції.

Лише після втечі президента, зникла охорона і відкрився доступ до мисливського господарства. У 2016 році почали розробляти проект створення національно-природного парку Дніпровсько-Тетерівський. Але вже зараз кожен бажаючий може відвідати резиденцію Сухолуччя, щоправда, добиратися громадським транспортом до неї не дуже зручно. Територія гарна та охайна по якій вільно гуляють олені та коні, обладнано озера з рибою, місточки та альтанки. Також можна подивитися на дерев’яний будинок Януковича, що є меншою копією межигірської хонки, причал для яхт, власну церкву колишнього президента. А можна просто прогулятися доріжками парку, насолодитися тишею, співом птахів і свіжим повітрям з ароматами хвойного лісу.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0

Київська область, Сухолуччя

51.022940 | 30.408458

Локація на Google

Відгуки 0

Немає відгуків

Що подивитись

Природні об'єкти

Екопарк "Медвино"

вулиця Лісова, 21, село Медвин

Природні об'єкти

Дніпровсько-Тетерівський заповідник на Київському морі

вул. Леніна, 2, с. Сухолуччя

Де зупинитись?

Готелі

Stalker Hotel & Hostel

вул. Чорнобильська, 1A, с. Дитятки

Кемпінги

Glamp Camp

с. Глібівка

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.