Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Парк природи «Беремицьке»

Мало хто знає, що зовсім недалеко від столиці знаходиться парк дикої природи, в якому відтворено природне середовище лісостепових та степових зон Чернігівського регіону.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Парк природи «Беремицьке»

Мало хто знає, що зовсім недалеко від столиці знаходиться парк дикої природи, в якому відтворено природне середовище лісостепових та степових зон Чернігівського регіону.

Парк природи «Беремицьке» відкрився у 2017 році поряд з однойменним селом у Козелецькому районі Чернігівської області.

Територію парку умовно можна розділити на дві частини. Перша — це господарські угіддя, конюшні, котеджні будиночки, які вже відкриті для відвідувачів. Незабаром тут запрацює міні-зоопарк, над облаштуванням якого вже повних ходом йде робота.

Друга частина — це велика зелена територія з екостежками та тваринами. Наразі відвідувачі можуть пройтися лише по одному маршруту, він найкоротший і його протяжність сягає два кілометри. Але вже обладнано ще дві екостежки, які незабаром також відкриють для відвідування.

Йдучи разом із супроводжуючим чи екскурсоводом чітко розміченою стежкою відвідувачі зможуть побачити зайців, лисиць, оленів та стадо диких коней — тарпанів. На маршруті облаштовано слов’янське капище та скіфський курган із кам’яною бабою нагорі.

Природний ландшафт парку з його глибокими ярами гармонійно вписано в маршрут. Через урвище перекинуто чудові підвісні місточки, які нагадують кладки в гірських регіонах, вони так само розхитуються та пружинять при русі, що викликає море задоволення та купу емоцій у дітлахів.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 3

Чернігівська область, траса Київ-Кіпті 73 км, с. Беремицьке, Козелецький р-н

50.894699 | 30.871710

(063) 582-66-33, (097) 582-66-33, (095) 582-66-33

Сайт

Відгуки 3

Tatyana

16.07.2020

Платон

16.07.2020
Вже протягом 3 років ми відвідуємо цей парк. Бачили як він починався, як він розвивається. Любимо бувати в любу пору року. Діти найбільше люблять зоопарк з мінітваринами. А дорослим подобаються прогулянки лісом. Іноді тварин по дорозі не зустрінеш, а іноді можеш побачити і диких коней, і диких корів, і муфлонів, і куланів. Ми закохані в це місце! І до Десни недалеко!

dina190468

16.05.2020
Інфраструктура європейського рівня. Працюють 3 екостежки, стайні, музей котів, у якому бачили двох сплячих рисей, зоопарк міні тварин (свійських). Диких тварин побачити не пощастило. З собаками заходити не можна (нажаль). На території влаштовувати пікнік можливо тільки у спеціально відведеному місці. Цікаві підвісні містки та стенди з інформацією про дохристиянські вірування місцевого населення. У спекотний день буде важкувато, бо територія здебільшого відкрита. Беріть воду. Є магазин та кафе, однак під час карантину не працювали. Дорога з Києва непогана, окрім декількох останніх кілометрів по Чернігівській області.

Що подивитись

Церкви, костели, монастирі

Собор Різдва Богородиці

вул. Данєвича, 2, Козелець

Де зупинитись?

Садиби

Эко-ферма "Диво"

вул. Шкільна, 29, Сираї

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.